تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ساختمان گسسته دکتر قلی زاده یا کتابهای دیگه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .
من تو دانشگاه بهمون ساختمان گسسته دکتر قلی زاده رو معرفی کردن...
می خواستم از کسایی که این کتاب رو خوندن بپرسم که همین کتاب واسه کنکور هم جواب میده یا کتابهای دیگه بهتر ؟
اگه به نظرتون می تونه مکمل کتابهای دیگه باشه هم بگید یا فصل هایی که فکر می کنید نقطه قوت این کتاب هست نسبت به کتابهای دیگه! یا به کل پیشنهاد می کنید به خیال این کتاب شم چون من یه دور خوندم بیشتر به درد نمره گرفتن تو کلاس می خوره به نظرم من کتابهای دیگه از این درس رو نخوندم و نمی تونم مقایسه کنم واسه همین، کسایی که هم این کتاب رو و هم کتاب دیگه ای رو خوندن لطف کنن نظرشون رو بگن.
شما اگر کتاب گریمالدی رو بخونی خیلی بهتره. کتاب قلی زاده بیشتر به درد تدریس دانشگاهی میخوره و خیلی جاها رو کلی گفته. در حالی که کتاب گریمالدی با مثالهاش واقعا واسه کنکور عالیه. خودم قلی زاده رو خوندم تو دانشگاه. حالا که گریمالدی رو میخونم میفهمم گسسته چیه. ضمنا متن انگلیسیش خیلی سادست و میتونید اونو به همراه حل المسائلش تو اینترنت پیدا کنید.
موفق باشید
سلام.
منم گری یعنی همون گریمالدی رو توصیه میکنم. طرف جداً کتاب نوشته ها، وقتی میخونی کیف میکنی، لذت میبری. ضمناً اینم به توصیم اضافه میکنم که ترجمه 4 جلدی انتشارات فاطمی ترجمه دکتر محمدعلی رضوانی و دکتر بیژن شمس رو بگیر. همه فصول از 4 جلدش رو لازم نیست بخونیا، نترس. فعلاً جلد 1 رو بگیر ببین خوبه یا نه. جلدای دیگه رو فعععلاً بماند.
راستی بذا خیالتو راحت کنم، واسه گسسته 30 درصد خوندن، 70 درصد تمرین. حالا درصداش ممکنه دقیق نباشه ولی باید زیاد تمرین کنی. اگه نمیخوای تمرین کنی همی الان گسسته رو ببوس و بذار کنار.
پوران پژوهش گسسته چطوره؟؟؟؟

پارسه بهتره یا پوران؟؟؟؟
(09 مهر 1391 08:57 ب.ظ)radrad نوشته شده توسط: [ -> ]پوران پژوهش گسسته چطوره؟؟؟؟

پارسه بهتره یا پوران؟؟؟؟

هر کس یه نظری داره. به نظر من پوران کتاب توپیه. اول گری بخون، یعنی تمرین کن بعدش برو سراغ پوران. وقت گیر هس، ولی خوب خوب یادش میگیری.
موفق باشید
من برا گسسته مدرسان گرفتم با قلی زاده بنظرتون گریمالدی رم بخونم؟
لینک مرجع