تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تاثیر برنامه نویسی در ارشد شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
می خواستم از بچه هایی که ارشد شبکه می خونن یا خوندن بپرسم که برنامه نویسی در این رشته چقدر تاثیر داره ؟
کدوم گرایشهای IT ربطی به برنامه نویسی ندارن ؟
خواهش می کنم زود جواب بدین خیلی حیاتیه .
با تشکر
همه گرایش های کامپیوتر احتیاج به برنامه نویسی داره توی شبکه هم برنامه نویسی وجود داره و بعضی مواقع هم خیلی سخته!
تو دانشگاه ارومیه بیشتر از اینکه بهتون شبکه تدریس بشه، مخابرات تدریس میشه! پس خیلی خودتونو نگرانش نکنین...
به ما گفتن اگه برنامه نویسی بلد نباشین حتما مشروط میشین ، دیدشون به پیام نوریها و غیر انتفاعی ها خیلی بده و فقط دانشجوهای سراسری رو قبول دارن ، با یه آقایی صحبت کردم که غیر انتفاعی بود و الکی دو ترم مشروطش کرده بودن ، می گفت دانشگاه ارومیه خیلی بده و پیام نور بخونید از اینجا بهتره .
دکتر باقر زاده می گفت : باید 4 برابر دانشجوهای دیگه درس بخونید .
(12 مهر 1391 11:49 ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر باقر زاده می گفت : باید 4 برابر دانشجوهای دیگه درس بخونید .
یک حرف کاملا بی پایه و اساسه. همه چی به خود دانشجو بستگی داره. ممکنه یک نفر پیام نور خونده باشه اما دانش اون فرد خیلی بالاتر از فردی باشه که سراسری خونده. خودتونو درگیر این حرفای بیخود نکنید.
(12 مهر 1391 02:25 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مهر 1391 11:49 ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر باقر زاده می گفت : باید ۴ برابر دانشجوهای دیگه درس بخونید .
یک حرف کاملا بی پایه و اساسه. همه چی به خود دانشجو بستگی داره. ممکنه یک نفر پیام نور خوده باشه اما دانش اون فرد خیلی بالاتر از فردی باشه که سراسری خونده. خودتونو درگیر این حرفای بیخود نکنید.

کاملا موافقم حرف بیخودی گفته
من از یکی از اساتیدم که فارغ التحصیل شبکه شریف بودند شنیدم که تاکید خیلی زیادی روی MATLAB داشتند، شما علی الحساب سعی کن این نرم افزار و برنامه نویسی با اون رو کامل یاد بگیری انشاالله که مشکلاتتون رو برای برنامه نویسی کمتر کنه
(12 مهر 1391 10:33 ب.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط: [ -> ]من از یکی از اساتیدم که فارغ التحصیل شبکه شریف بودند شنیدم که تاکید خیلی زیادی روی MATLAB داشتند، شما علی الحساب سعی کن این نرم افزار و برنامه نویسی با اون رو کامل یاد بگیری انشاالله که مشکلاتتون رو برای برنامه نویسی کمتر کنه

اصلا حرفی از matlab نزدن ، میگن یا باید c# یاد بگیرین یا java .
به هر حال اصلا دلم با این دانشگاه نیست و اگه از اول می دونستم اینطوریه انتخابش نمی کردم ، این دانشگاه هیچی نداره که بهش دل خوش کنم .
با کمال احترام به دانشجویان و اساتید دانشگاه ارومیه باید بگم که این دانشگاه اصلا نباید رشته شبکه میاورد!
حتی لیسانس آی تی رو ندارن!
اساتیدشم اکثرا برقی و نرم افزاری هستن و شبکه ای واقعی ندارن
دکتر باقرزاده: هوش
دکتر سلوک: برق
نمازی: نرم افزار و غیره!
و اساتید دیگه!

دانشگاه ارومیه از دانشگاه های خوب کشور هست که نزدیک به 50 سال قدمت داره ولی واقعا رشته شبکه رو کلا نباید میاورد.
ولی باید بسازین باهاش
امکان کار علمی واقعا کمه ولی بازم بهتر از هیچیه! (البته فکر کنم!!!)
(13 مهر 1391 09:40 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]با کمال احترام به دانشجویان و اساتید دانشگاه ارومیه باید بگم که این دانشگاه اصلا نباید رشته شبکه میاورد!
حتی لیسانس آی تی رو ندارن!
اساتیدشم اکثرا برقی و نرم افزاری هستن و شبکه ای واقعی ندارن
دکتر باقرزاده: هوش
دکتر سلوک: برق
نمازی: نرم افزار و غیره!
و اساتید دیگه!

دانشگاه ارومیه از دانشگاه های خوب کشور هست که نزدیک به ۵۰ سال قدمت داره ولی واقعا رشته شبکه رو کلا نباید میاورد.
ولی باید بسازین باهاش
امکان کار علمی واقعا کمه ولی بازم بهتر از هیچیه! (البته فکر کنم!!!)
کاملا با حرفاتون موافقم ، البته من مشکلات دیگه ای هم دارم .
لینک مرجع