تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
کسی حل تمرین های کتاب مذکور رو داره؟
ممنون میشم اگه بزارین
نوشته ی لی وانگ
ترجمه ی حاضر از دکتر تشنه لب
دوستان سلام
کسی کتاب سیستمهای فازی ترجمه تشنه لب رو داره؟
جزوه و اسلاید کلاسی دکتر تشنه لب چی؟ کسی داره؟
سلام و روزتون به خیر
از دوستانی که اسلاید از درس فازی دارند خواهشمندم که در صورت امکان اسلایداشون رو شیییییییر کنند ....
البته ممنون می‌شم اگه در این راستا به moosavianmz@gmail.com ایمیل بزنید ... با تشکر
درود بر دوستان عزیز ,مقاله (فارسی یا انگلیسی)در مورد ترمز ای بی اس با منطق فازی نیازدارم چند تا خودم دارم ولی هیچ کدوم بحث قسمت فازیشو کامل تشریح نکرده (ورودی ها توابع عضویت استنتاج ها و استلزام ها قوانین if thenوخروجی ها)ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

اسلاید درس فازی به راحتی پیدا میشه فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید( البته من انگلیسیشو سرچ زدم زیاد بود )
حل التمرین کتاب کنترل فازی دکتر تشنه لب را از لینک زیر می توانید بدست آورید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دوست عزیز
از لینک زیر میتونید حل المسائل سیستم فازی و کنترل فازی تشنه لب تقریبا تمام فصول رو دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(29 فروردین 1393 02:00 ب.ظ)mavin1200 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
از لینک زیر میتونید حل المسائل سیستم فازی و کنترل فازی تشنه لب تقریبا تمام فصول رو دانلود کنید:

سلام.
لینک مشکل داره...میگه این صفحه موجود نیست
سلام
حل المسایل کنترل فازی li wang یا ترجمه ی دکتر تشنه لب رو کسی داره؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه بزارین
mahtab_shirani@ymail.com
سلام
حل المسایل کنترل فازی li wang یا ترجمه ی دکتر تشنه لب رو کسی داره؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه بزارین

منم لازم دارم
ممنون میشم اگه دارید برام میل کنین

rahil_free@yahoo.com
سلام
لینکهایی که برای حل تمرین فازی گذاشتین باز نمیکنن ممنون میشم ایمیل کنید
rf2259@yahoo.com
حل برخی مسائل از این لینک قابل دانلود است

منم میخوام.میشه لطفا واسه منم بفرستین.دانلود نمیشه هیشکدوم
cc_tala@yahoo.com
سلام ، کسی نمونه سوال امتحان درس فازی رو داره ،اگه با جواب باشه که عالی
اگه کسی داره لطف کنه برام بفرسته ـ zargar.engineer@gmail.ir
(23 آبان 1393 06:58 ب.ظ)yayarety نوشته شده توسط: [ -> ]حل برخی مسائل از این لینک قابل دانلود است

دمت گرم خیلی مردی پس فردا امتحان داشتم.ایول

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع