تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بحث و بررسی آزمون های پارسه 92
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
پارسه ای ها در مورد سطح سوالات آزمون و عملکردشون بگن
سوال 101 به نظرتون جوابش غلط نبود؟
جوابی که من به دست آوردم توی گزینه ها نیست
من گزینه 2 رو زدم. به جواب من از بقیه گزینه ها نزدیک تر بود...
می تونست جواب دقیقتر رو بگه...
ولی کلاً سؤالا یه جوری بود.
سؤال اول سیستم عامل هم ایراد داشت. چون فرآیند دوم از ثانیه 2 آغاز شده ولی در حل تشریحی 0 رو گذاشته و جواب رو درآورده 5.5 در صورتی که میشه 4.5 که تو جوابا نبود.
و سؤال 61 هم باید یک PI برای حالات بی اهمیت میگرفت که PI ها میشد 7 تا و گزینه 1 ولی اونو حساب نکرده بود و گزینه 2 رو زده.
من اینا رو دیدم که مشکل داشتند.
چناب حسینی رتبه تون چند شد؟
من 7 نرم افزار شدم و 5 الگوریتم
منم 61 رو 1 زدم :| فکر کنم اشتباه حل کرده

ریاضیش آسون بود...
(01 آبان 1391 01:21 ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۶۱ رو ۱ زدم :| فکر کنم اشتباه حل کرده

ریاضیش آسون بود...

شما هم یکی از PI هاتون don't care ها بود؟
(01 آبان 1391 01:05 ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط: [ -> ]من گزینه ۲ رو زدم. به جواب من از بقیه گزینه ها نزدیک تر بود...
می تونست جواب دقیقتر رو بگه...
ولی کلاً سؤالا یه جوری بود.
سؤال اول سیستم عامل هم ایراد داشت. چون فرآیند دوم از ثانیه ۲ آغاز شده ولی در حل تشریحی ۰ رو گذاشته و جواب رو درآورده ۵/۵ در صورتی که میشه ۴/۵ که تو جوابا نبود.
و سؤال ۶۱ هم باید یک PI برای حالات بی اهمیت میگرفت که PI ها میشد ۷ تا و گزینه ۱ ولی اونو حساب نکرده بود و گزینه ۲ رو زده.
من اینا رو دیدم که مشکل داشتند.
چناب حسینی رتبه تون چند شد؟
من ۷ نرم افزار شدم و ۵ الگوریتم

1 نرم افزار - 1 الگوریتم - 6 هوش - 9 معماری
من برای سوال 101 یه عددی نزدیکای 512 به دست آوردم ( دقیق یادم نیست)
سوال 61 گزینه 2 درسته. dont care ها که PI محسوب نمیشن
مشکل سر EPI نیست سر PIهاست شکل رو ببینین:
[attachment=7366]

الان اینی که قرمز کردم PI نیست؟

یه سوال هم در مورد سوال 49 گفته کدوم گزینه درسته:
اگر gn رو n^2 و fn رو 2(n^2) بگیریم اون موقع گزینه ب نادرست می شه فکر کنم Dodgy[/code]
سلام.

لطفا بگید جواب سوال 1 سیستم عامل فناوری اطلاعات جوابش چیه و چرا؟ تو پاسخنامه خوب توضیح نداده.

اینم سوال:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از همه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
(02 آبان 1391 12:52 ق.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]مشکل سر EPI نیست سر PIهاست شکل رو ببینین:

الان اینی که قرمز کردم PI نیست؟

یه سوال هم در مورد سوال ۴۹ گفته کدوم گزینه درسته:
اگر gn رو n^2 و fn رو ۲(n^2) بگیریم اون موقع گزینه ب نادرست می شه فکر کنم Dodgy[/code]

نه اون قرمزه PI نیست

سوال ۴۹ ، گزینه ۲ گفته اگر gn عضو oی کوچک fn باشد . توی مثال شما اینطور نیست.
دوستان آی تی هم شرکت کنین.
رتبه هاتون چنده؟
سپاس

پ.ن: لطفا جواب این سوال سیستم عامل که دوستمون جناب Amir V پرسیدن رو هم یکی بده... برای منم سواله.
مجددا سپاس
به نظر من PI ها شامل بی اهمیت ها هم می شود.
آقای یوسفی سر کلاس گفتن PI میگیریم بی اهمیت ها را ولی در EPI نمیگیریم. دلیلش رو نگفتن اما من اینطور فکر می کنم:
اگر در ساده سازی یک سری از بی اهمیت ها را 1 در نظر گرفته باشیمٰ برای رفع مخاطره می بایست بی اهمیت های مجاور را نیز در یک دسته بگیریم...

من جواب سؤال O.S رو اوردم 6.93!!!!

اینم راه حل:

از دقیقه 2 تا 4 P1 اجرا میشه. بدون تعویض متن.
از دقیقه 4 تا 12 ، 8 دقیقه میشه. 8/3 برای تعویض متن و 8/3 برای P1 و 8/3 برای P2.
از دقیقه 12 تا 13.5 ، 0.5 دقیقه برای تعویض متن و 1/3 دقیقه برای هر کدام از 3 فرآیند. و خروج P2
از دقیقه 13.5 تا 18.5 ، 5/3 برای تعویض متن ، و 5/3 برای هر یک از فرآیندهای P1 و P3 . و خروج P3
از دقیقه 18.5 تا 20.83 بدون تعویض متن اجرای فرآیند P1. و خروج P1
برای محاسبه زمان انتظار زمان خروج هر یک از فرآیندها رو منهای (زمان ورود + زمان سرویس) میکنیم. سپس این زمانها رو با هم میانگین میگیریم.

که درمیاد: 6.93
دوستان سرفصلهای مهندسی نرم واسه آزموهای پارسه رشته آی تی عوض شده. برای مشاهده تغییرات لینک زیر رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون بابت سوال 49 .
اما در مورد PI ها طبق تعریف پوران باید حساب کرد...

یه سوال دیگه در مورد معماری اینو نفهمیدم اصلا سوال 68: فکر پیاده سازی نانو رو نمی دونم چیه :دی تو پوران نبود...
[attachment=7391]
جوابش:
[attachment=7392]
(02 آبان 1391 04:05 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

لطفا بگید جواب سوال ۱ سیستم عامل فناوری اطلاعات جوابش چیه و چرا؟ تو پاسخنامه خوب توضیح نداده.

اینم سوال:

ممنون از همه.

سلام به نظرم پاسخنامه اشتباه کرده و جواب نهایی میشه 3.33 که تو گزینه ها نیست.
اون 1 میلی ثانیه ها چطوری محاسبه میشه؟

صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع