تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: موضوع سمینار برای درس ارزیابی ومدلسازی سیستم های کامپیوتری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.بچه ها تو درس ارزیابی ومدلسازی سیستم های کامپیوتری،برای موضوع سمینار چه چیزی میتونه خوب باشه؟
که من راجع به اون پیپر جستجو کنم؟
تو رو خدا یکی جواب منو بده.........
شاید کسی اطلاع نداره، Smile
من محتاج به کمکم دوستان.کمک کنید.انا مظلوم و بی سواد...Blush
موضوع سمینار دروس تئوری بهتره طوری انتخاب بشه که تا حد امکان به موضوع پایان نامتون بخوره؛ بنابراین بهتره یکی از کلید واژه های مهم موضوع ارشد رو با performance evaluation سرچ کنید؛
سلام.دوستان استاد ما این درسو یعنی ارزیابی ومدلسازی سیستم های کامپیوتری ،داره شبکه ای درس میده.یعنی مدلهای مختلف صف m/m/1 , m/m/c ,....رو داره میگه .حالا موضوع سمینار این درسمون هم باید با روشهای مختلف صف بندی بخوره .حالا من برای جستجوی مقاله چی بزنم؟؟؟
performance evalution +queue ???
چی سرچ کنم؟؟
کمک کنید.
فقط یه نکته کوچولو: نظریه صف فکر میکنم برقی باشه.
grid+performance+queue یا grid: performance: queue . اگه توی اسکولار اینو سرچ کنید، کارایی توی شبکه های گرید با استفاده از نظریه صف رو میده. حالا به جای گرید میتونید هر چیز دیگه ای رو خودتون جایگزین کنید و سرچ بزنید.
تو زمینه ای شبکه Queuing network، محاسبات Cloud و Grid مطلب برای ارزیابی زیاد وجود داره. تویه sensor network هم زمینه های کاری زیاده ، کلا ارزیابی کارایی تو بخش محاسبات توزیع شده و شبکه کاربردها بیشتری داره و بیشترین سهم رو این قسمت ها به خودشون اختصاص دادن.
بخشی از سخنان دکتر موقر(استاد ارزیابی واقعا بی نظیر) که فکر کنم 2 هفته پیش داشتیم سره کلاس در موردش حرف می زدیم.
(12 آبان 1391 03:32 ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.بچه ها تو درس ارزیابی ومدلسازی سیستم های کامپیوتری،برای موضوع سمینار چه چیزی میتونه خوب باشه؟
که من راجع به اون پیپر جستجو کنم؟

من موضوع "تبدیل مدل UML به PETRI NET" رو پیشنهاد میکنم هم ساده است و هم مقاله ی حتی فارسی معتبر براش زیاده.من این عنوان رو انتخاب کردم استادم هم استقبال کردن.
دوستانی اگه کسی راجع به مدل REO مطلب داره ترجیحا فارسی قرار بده با تشکر فراوان
لینک مرجع