تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: lectureهای درسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان اگر lectureهای دانشگاه های دیگه رو پیدا کردند می تونن واسه استفاده دیگران معرفی کنند.

این ادرس رو تو نت پیدا کردم. اسلاید هست. نمی دونم چقدر بدرد می خورن. دوستان اگر مطالعه کردند می تونن نظر بدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(11 دى 1391 12:56 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]فقط یه جاهایی غلط املایی داره دکتر ساهو . مثلا" organization را با s نوشته!Smile
البته مثل این که با s هم درسته و نوشته می شه ولی دقتتون بالاست Smile
دانشگاهش هندیه و هندی ها هم از انگلیسی بریتانیایی استفاده میکنن و تو انگلیسی بریتانیایی با s مینویسین.
این لیست Department کامپیوترش چقدر شبیه لیست جیب برهای اداره آگاهی هستشTongue.
اصلا شبیه Department بازیگراشون نیستنSmile.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از اونجایی که در فصل 8 این کتاب (fundumental of computer organization and design)مباحثpipeline& vector processing که شامل موارد زیر هست اورده شده گفتم شاید مفید باشه البته من خودم نخوندمش:
date hazard
branch prediction
delayed branch
superpipeline
VLIM
vector processor

البته قابل ذکره حجم کتاب زیاده و مباحث منطقی مثل مدارهای ترکیبی و ترتیبی و مباحث معماری نه معماری پیشرفته رو هم در خودش داره. اگر بخش های دیگه ای ازش به نظرتون مفید بود بیان کنید که سایر دوستان هم مطالعه کنن.

موفق باشید
به نظرم اومد شاید این lectures هم مناسب باشه

و شاید این ادرس :

با سلام

این قسمت‏های شبکه میان ارتباطی رو باید از روی کجا خوند؟؟؟
به نظرم pdf های زیر می تونه مفید باشه. ضمن این که مهم اینه که نوع توپولوژی و تعریف هر یک از مواردی مثل درجه شبکه و .. رو بدونید در این صورت می تونید برای هر شبکه موارد خواسته شده رو بدست بیارید و البته این موارد برای گراف ها هم برقراره.

یه سری اسلاید هم ضمیمه کردم که از تو نت پیدا کردم.
شما چرا اسلاید های دکتر گودرزی رو نمی زارید مگه دانشگاه شریف نبودید
یه نفر میاد که من منتظر دیدنشم
دکتر گودرزی از روی اسلاید تمامی جلسات رو تدریس نمی کردند فقط برای یکی دو مبجث اسلاید بهمون دادند که در صورتی هم که بخوام اسلاید ها رو قرار بدم باید اجازه داشته باشم.
زکات علم نشره اونه
لینک مرجع