تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظرخواهی در مورد سرور جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
با توجه به مشکلاتی که در سرور قبلی داشتیم از دو روز پیش به سروری جدید در کانادا مهاجرت کردیم. از مشخصات خوب این سرور میزان بالای توان پردازشی هست که خیلی به کارمون خواهد آمد.
نظرات خودتون رو در مورد زمان‌هایی که سرعت سایت پایین میاد و مشکلات احتمالی در سرور جدید توی همین موضوع اعلام بفرمایید.
ان شا الله بررسی و رفع خواهند شد.
با سلام . بنظر سرعت لود خیلی بهتر شده مخصوصا وقتی تعداد کاربران آنلاین زیاد هست ، این مورد رو به وضوح در لود صفحه اصلی تالار که حجمی نسبتا زیاد داره به خوبی میشه احساس کرد .

با تشکر از شما .
سرعت باز شدن صفحات بهتر شده
سرعت باز شدن صفحات شده مثل چند ماه پیش که سرعت خوب بود.
سرعت بالا اومدن خوب شده وراحت ترم میشه دانلودکردش.
چی رو دانلود می‌کنید؟ فایل‌های الصاقی که کلا رفته روی دراپ‌باکس.
امروز ۲۰۰ نفر همزمان رو هم داشتیم که سرور خیلی خوب جواب داد. دوستان در صورت اسپم شدن ایمیل‌های ارسال از مانشت هم تذکر بدن که درست بشه.
میشه اسم سرور رو هم بفرمایید؟
ویه کم توضیحات فنی درمورد سرور سایتهای پرترافیک واینکه برای خریدتون حساب ارزی داشتید؟
ممنون
MyBB واسه Dropbox پلاگین داره؟ چطوری میره روی دراپ باکس؟
جناب دکتر چرا سرور از ایران نمی گیرید ؟
(14 دى 1391 09:48 ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط: [ -> ]MyBB واسه Dropbox پلاگین داره؟ چطوری میره روی دراپ باکس؟
خودمون اپلیکیشن نوشتیم.

(15 دى 1391 12:48 ق.ظ)ONLY-IT نوشته شده توسط: [ -> ]جناب دکتر چرا سرور از ایران نمی گیرید ؟
به چند دلیل: یکی بحث پهنای باند، یکی هم بک‌آپ‌گیری و آپ‌تایم و سومی که از همه مهمتره قیمت. متاسفانه سرورهای ایران خیلی گرون هستند و برای سایتی مثل مانشت که به صورت خودگردان مدیریت می‌شه قابل تحمل نیست.

(14 دى 1391 06:34 ب.ظ)Spresso نوشته شده توسط: [ -> ]میشه اسم سرور رو هم بفرمایید؟
ویه کم توضیحات فنی درمورد سرور سایتهای پرترافیک واینکه برای خریدتون حساب ارزی داشتید؟
ما با واسطه خرید می‌کنیم. خودمون حساب ارزی نداریم.
در مورد سرور پرترافیک معمولا بحث کافیک و کارایی خیلی مهم می‌شه. برخی از سرورها از litespeed استفاده می‌کنند و ما هم طبق معمول از راه‌حل‌های کدباز و رایگان مثل lighttpd استفاده می‌کنیم (همون وب سرور youtube). البته بحث استفاده از نسخه‌های cgi یا cli و همچنین پایگاه داده مناسب هم هست. کلاً وقتی بازدید می‌ره بالا مدیریتش یه خرده سخت می‌شه و بهتره از هاست‌هایی که برای این منظور درست شده استفاده کنید.
توی مانشت ما بیش از چیزی که واقعا نیاز هست در سرور دستکاری کردیم و البته دوست هم نداشتیم روی سرورهای هاست بریم. چون هم اطلاعات برامون مهمه و نمی‌خوایم روی هاست اشتراکی بره و هم بحث‌های مدیریتی پشتش مثل همون بک‌آپ، دراپ‌باکس و ...
با سلام:
به نظر من هم سرعت لود صفحات محسوسه و فعلا سرور داره خوب کار میکنه البته اگر بعد یه مدت افت نکنه/...
سلام. من از معدود کسانی هستم که در عقب ماندگی تکنولوژیکی بسر می برم. آقای دکتر، خدا خیرت بده من با این اینترنت dial up می تونم سرم رو تو مانشت بالا نگه دارم Smile
از بابت سرور جدید ممنونیم.
نتایج بالاترین‌ها، مشخصات افراد و آمار گوگل از مانشت به سیستم کش مانشت (Xcache) اضافه شد. باید دید که توی سرعت چقدر تاثیرگذار خواهد بود.
چه حالی میده این سروره جدیده 2013Wink
عجب سرعتی دارهBig Grin
آقای دکتر چند روزه هر تاپیکی که پست جدیدی توش درج میشه و یا پیام خصوصی ای که ارسال میشه، هیچ ایمیل اطلاع رسانی از طرف مانشت برام نمیاد در صورتی که قبلا می اومد. حتی توی پوشه ی اسپم هم نیست چیزی.
می خواستم ببینم برای بقیه هم همین طوره؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع