تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تست ساختمان گسسته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان چرا جواب این تست رو که توی آزمون اینترنتی ماهان هم اومده بود هر کتابی یه چیزی زده میشه یکی یه راه حل کلی واسه اینجور سوالا بگه؟!؟!
من فکر می کنم جواب این سوال باید اینجوی باشه که چون گفته در صورت امکان پس x رو به جای y در صورت امکان جایگذاری کنیم. به این خاطر گزینه یک جواب باید باشه. چون هر عددی رو که نمی شه گفت کوچکتر از خودشه؟
(21 بهمن 1389 08:49 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چرا جواب این تست رو که توی آزمون اینترنتی ماهان هم اومده بود هر کتابی یه چیزی زده میشه یکی یه راه حل کلی واسه اینجور سوالا بگه؟!؟!

جواب این سوال گزینه 2 هستش
فقط باید به جای y ترم x رو قرار بدید،همین
ولی اصلا جور نیست که... امتحان ابتدایی هم نیست که بگن به جای y , x بذارین. بعدش از کی وجود دارد x ای که از خودش کوچتر باشه/
(23 بهمن 1389 01:57 ق.ظ)mahdieh67 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی اصلا جور نیست که... امتحان ابتدایی هم نیست که بگن به جای y , x بذارین. بعدش از کی وجود دارد x ای که از خودش کوچتر باشه/
این سوال علوم کامپیوتر 79 بوده و توی کتاب ریاضیات گسسته راهیان ارشد همین جوری که گفتم حل شده.به نظر شما پس جواب چه جوریه؟؟
این که پوران هم گزینه 2 زده ولی مقسمی 1 زده.
ببخشید من یک سوال خیلی کوچیک داشتم؟

از یک حرف n تو کتابا تو یک خط برای یک چیز استفاده کردند و خط بعدش یه چیز دیگه.

من میخوام بدونم کجا n تعداد رئوس هست و کجا درجه رئوس یک گراف

مثلا اگر درجه هرگراف حداقل n/2باشد آنگاه آن گراف دارای دورهامیلتونی است.(deg(x)+deg(y)>=n)

n اینجا چیه؟

از همکاری مدیر هم متشکرم
ببینید اگه خواسته باشیم در مورد این سوال وارد قواعد سورها و ثابت های اسکولم بشیم خوب از نظر من که داوطلب هوش هستم این سوال منطق انچانی نداره و شاید در این سوال هدف فقط طرز استفاده از یکسان سازی هستش و فقط میخواد شما جایگذاری رو انجام بدید
لینک مرجع