تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسي سوالات پايگاه داده مهندسي كامپيوتر 92
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سوالاش دقیق یادم نیست اما من اینا رو زدم
سوال 102 : گزینه 4 : X در صورتی که فرزند داشته باشد
103 : گزینه 3 : فرزندانی که پدر دارند
104 : گزینه 3 : C->E
105 : گزینه 4 : هیچ کدام.

به نظرم پایگاه خیلی تمیز سوال داده بود. دستش درد نکنه
منم همینارو زدم
سوال چهارم چرا میشد هیچکدام؟
(20 بهمن 1391 03:16 ب.ظ)saeid1389 نوشته شده توسط: [ -> ]منم همینارو زدم

همیناست شک نکنید من فقط سوال آخر را نفهمیدم
(20 بهمن 1391 03:27 ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال چهارم چرا میشد هیچکدام؟
چون روابط از هم دیگه منتج می شدن.
منم 2 تای اول رو همینارو زدم اون2 تا دیگه رو شک داشتم!نزدم
سوال ۱۰۲ : X در صورتی که فرزند داشته باشد
۱۰۳ : گزینه : فرزندان
۱۰۴ : گزینه ۳ : C->E
من اینا رو زدم
سوال 103 می شد فرزندان نه فرزندان کسانی که پدر داشتند
(20 بهمن 1391 02:27 ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط: [ -> ]سوالاش دقیق یادم نیست اما من اینا رو زدم
سوال 102 : گزینه 4 : X در صورتی که فرزند داشته باشد
103 : گزینه 3 : فرزندان کسانی که پدر دارند
104 : گزینه 3 : C->E
105 : گزینه 4 : هیچ کدام.

به نظرم پایگاه خیلی تمیز سوال داده بود. دستش درد نکنه
منم همینا زدم
بچه ها به یک نکته مهم توجه نکردین توو اون سوال میشد فرزندان!! دلیلشم خیلی سادست بانک ما اصلا توانایی پیدا کردن جد و نوه رو نداره!!! این ساختار اصلا توو مدل رابطه ای وجود نداره!!! همون سوال سال پیش بود منظور طراح ولی به یه زبان دیگه
من کد دفترچم B بود
اینم جوابام
102- 3
103- 1
104- 3
105- دیگه مخم نمی کشید بخونمش پاشدم
(20 بهمن 1391 05:06 ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۱۰۲ : X در صورتی که فرزند داشته باشد
۱۰۳ : گزینه : فرزندان
۱۰۴ : گزینه ۳ : C->E
من اینا رو زدم

منم همیناروزدم
(20 بهمن 1391 05:51 ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به یک نکته مهم توجه نکردین توو اون سوال میشد فرزندان!! دلیلشم خیلی سادست بانک ما اصلا توانایی پیدا کردن جد و نوه رو نداره
به قابلیت بانک کار نداریم. یا یعنی می گید نکته رو تو سوال گفته بود؟
جواب کوئری اینطوری تفسیر میشه چون اول لیست پدرها رو می آورد
(20 بهمن 1391 06:26 ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1391 05:51 ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به یک نکته مهم توجه نکردین توو اون سوال میشد فرزندان!! دلیلشم خیلی سادست بانک ما اصلا توانایی پیدا کردن جد و نوه رو نداره
دوست عزیز برای اینکه پیوند جدولا رو در بیاریم اول باید به پرسش سمت چپ جواب بدیم و جواب پرسش سمت چپ میشد ID افرادی که تو رابطه ارتباط دارای پدر بودن و شرط پیوندم میگه اونایی که ID شون برابر ID پرسش سمت چپه رو تو نتیجه بیار که جواب کلی میشه مشخصات افرادی که پدر دارن نظرتون چیه؟
(20 بهمن 1391 09:52 ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط: [ -> ]
دوست عزیز برای اینکه پیوند جدولا رو در بیاریم اول باید به پرسش سمت چپ جواب بدیم و جواب پرسش سمت چپ میشد ID افرادی که تو رابطه ارتباط دارای پدر بودن و شرط پیوندم میگه اونایی که ID شون برابر ID پرسش سمت چپه رو تو نتیجه بیار که جواب کلی میشه مشخصات افرادی که پدر دارن نظرتون چیه؟
شمام که دارید حرف ما رو میزنید ! فرزندانی که پدر دارند !پس تو چی با هم اختلاف داریم؟
(20 بهمن 1391 10:14 ب.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1391 09:52 ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط: [ -> ]
شمام که دارید حرف ما رو میزنید ! فرزندانی که پدر دارند !پس تو چی با هم اختلاف داریم؟
نه من منظورمبه نفر قبلی بود پستشو پیدا نکردم واسه همین رو پست شما نقل قول کردم :دی

حالا به نظر دوستان جوابم درسته یا نه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع