تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعلام کلیدها:30 بهمن ساعت 18
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
به اطلاع می رساند، کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 از ساعت 18 روز 30 بهمن در این سایت منتشر می شود.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(29 بهمن 1391 08:40 ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]به اطلاع می رساند، کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ از ساعت ۱۸ روز ۳۰ بهمن در این سایت منتشر می شود.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید سوال میکنم شما از رو منبع خاصی اینو میگید؟
همون طور که دوستمون گفتند منبع خبرتون رو ذکر کنید
اخبار بدون منبع و غیر موثق از سایت حذف خواهند شد
ضمن این که خبرها رو باید در بخش اخبار بیارید.
بابا شما دیگه خیلی باحالید بنده خدا که لینک داده کلیک کنید روش بعد کافیه یکم برید پایین صفه خبر و خودتون می بینید
اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

منبع رو که نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پرینت اسکرین بگیرم از سایت سنجش خوبه؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم واقعا!!!

کاربرد بعضی دکمه ها رو هم ملت یاد بگیرن بد نیست....!

این پرینت اسکرین سایت منبع(سنجش):
[attachment=9638]

در ضمن خواستین یه دوره ICDL پیش من بیاین تا اسکرول کردن یه سایت رو بهتون یاد بدم!!!!!!!!! اجباری نیست بیاین پیش من. هرجا خواستین برین کلاس اما زشته بعد از حداقل ۳ سال کامپیوتر خوندن و یدک کشیدن اسم مهندس این جوری برخورد کنین!
من یه چیزی را سر در نمیارم. مگه بعد از کنکور تازه میشینن حل میکنن که آماده نیست؟؟؟

خدایا اینا چیکار میکنن با این جوونا!!
(29 بهمن 1391 11:54 ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

منبع رو که نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پرینت اسکرین بگیرم از سایت سنجش خوبه؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم واقعا!!!

در ضمن خواستین یه دوره ICDL پیش من بیاین تا اسکرول کردن یه سایت رو بهتون یاد بدم!!!!!!!!! اجباری نیست بیاین پیش من. هرجا خواستین برین کلاس اما زشته بعد از حداقل ۳ سال کامپیوتر خوندن و یدک کشیدن اسم مهندس این جوری برخورد کنین!

من عذر خواهی می کنم چون همیشه برای خبرها بخش مربوطه رو از سمت راست انتخاب می کنم و اطلاعیه ها و اخبار رو میزنم ! و تو اخبار و و طلاعیه ها ندیدم ضمن این که تو خبرگزاری های خوندم که امروز اعلام می شه.

ضمن این که باز هم به نظرم باید خبر در بخش اخبار اورده بشه. مساله محل سر زدن نیست! و تا اونجایی که میدونم لحنم بد نبوده.

ممنون از اطلاع رسانیتون . سعی می کنم بیشتر دقت کنم و البته یاد بگیرم.
(29 بهمن 1391 11:54 ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط: [ -> ]اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

این پرینت اسکرین سایت منبع(سنجش):

شرمنده نمیدونستم اینقد بهتون بر میخوره
مرسی که به فکر ملت هستید
خواهش می کنم . تند رفتم اعصاب نمی ذارن برای آدم. از صبح داشتم ۴ تا سایت سنجش و این جا (همین تالار کنکور ۹2) و همپا و آزمون رو رفرش می کردم...! تا این خبر رو قرار دادن بالاخره.
واقعا موافقم! مگه بعد از کنکور حل می کنن که صد سال بعد میان توی سایت می زان!!!DodgyDodgyDodgyDodgy
باور کنید که اینا خودشون هم روز کنکور سوالات رو میبینند!

فکر کنم روند انتخابِ سوالات رو هم مکانیزه کردند.(البته خیلی مسخرست!)

اگر فقط یه نفر تمام سوالات رو قبل از چاپ نگاه میکرد این قدر سوالات غلط و مبهم توی کنکور پیدا نمیشد.

بقول یکی از دوستان مثل اینکه بین علما اختلاف افتاده که چه گزینه ای درست اعلام کنند.
حالا تازه بعد از انتشار کلید اولیه استرس و بدبختی شروع میشه.
چه سوالات غلطی که حذف نشده و چه سوالاتی که گزینه ی غلط بعنوان درست انتخاب شده...

کلاً بنظرِ من سیستم تحصیلاتِ عالی ایران (حداقل در رشته ی ما) داره به قهقرا میره. بنظرم اون بالاها یه چیزهایی به انحصار برخی ها در اومده.
و اِلا این همه نقص توی کارهای اینها بنظر خیلی غیرعادی میاد.
اینجوری که من دیدم همه بچه ها تخمین رتبه هاشون رو هم زدن و نیازی به کلید ندارن Smile)
اقا ممنون بابت خبرت. ولی حواستون باشه این سازمان سنجش مارمولک ممکن حدود ساعت 3 به بعد بزاره!!! من که یک Refresh Man استخدام کردم که فقط تو کار رفرشه!! بهش می گن فرشید رفرش!!! Wink
(30 بهمن 1391 12:38 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]من یه چیزی را سر در نمیارم. مگه بعد از کنکور تازه میشینن حل میکنن که آماده نیست؟؟؟

خدایا اینا چیکار میکنن با این جوونا!!

عجب سوالی می پرسید آقا فرداد Big Grin.معلومه که بعد از کنکور می شینن حل می کنن.اگر قبل از کنکور حل می کردن که می فهمیدن کلی از سوالاشون غلطه!
دوستان من الان دیدم سنجش زده توی سایت کلید ها رو .
ساعت سازمان سنجش با ما ها متفاوت
بریم ببینیم چه کردیم .
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع