تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سامانه دریافت اعتراضات سایت سنجش فعال شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان سایت سنجش سامانه دریافت نظرات و اعتراضات رو فعال کرده و داوطلبان میتونند نظرات و انتقادات خودشون رو ارسال کنید.
تا ۶ اسفندماه وقت هست که اعتراض کنیم.
یا علی

آدرس سامانه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اطلاعیه سنجش:
[attachment=9681]

اینم از فرمش:
[attachment=9682]
(01 اسفند 1391 01:21 ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سایت سنجش سامانه دریافت نظرات و اعتراضات رو فعال کرده و داوطلبان میتونید نظرات و انتقادات خودشون رو ارسال کنید.
یا علی

اطلاعیه سنجش:

اینم از فرمش:

یه سوال
اگه بخوایم بگیم گزینه ی صحیح رو اشتباه زدن باید کدوم دایره رو علامت بزنیم؟؟؟
داداش ایمان کاش لینکشم بذاری!
با سپاس.
(01 اسفند 1391 01:37 ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 اسفند 1391 01:21 ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سایت سنجش سامانه دریافت نظرات و اعتراضات رو فعال کرده و داوطلبان میتونید نظرات و انتقادات خودشون رو ارسال کنید.
یا علی

اطلاعیه سنجش:

اینم از فرمش:

یه سوال
اگه بخوایم بگیم گزینه ی صحیح رو اشتباه زدن باید کدوم دایره رو علامت بزنیم؟؟؟

نمیدونم والا. مثل اینکه چنین گزینه ای نگذاشتن!
نظر بقیه دوستان چیه؟
یعنی اینقدر به خودشون مطمینند؟؟؟
چند تا اعتراض می شه زد؟؟ من 14 تا سوال مشکل دار پیدا کردم...
شما آزمون شون رو نگاه کن، کلیدهاشون رو نگاه کن، سرتاپا شون رو نگاه کن، اگه عیبی ندیدی انتظار داشته باش فرم اعتراض شون هم بی عیب باشه.
من که زدم سئوال فاقد گزینه صحیح است.
(01 اسفند 1391 01:58 ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی اینقدر به خودشون مطمینند؟؟؟
چند تا اعتراض می شه زد؟؟ من 14 تا سوال مشکل دار پیدا کردم...
فکر نمیکنم محدودیتی وجود داشته باشه
سلام

بچه ها کسی دفترچه d نبوده ؟سوال 53 اشتباد زده 4 میشد دیگه؟
فقط اونایی رو که مطمئنید اشتباست رو اعتراض بزنید اگه همین جوری اعتراض بزنید ممکنه سنجش قید بررسی رو بزنه
برای سوال ۹۱ سیستم عامل باید یه آپشن اضافه کنن تحت عنوان "طراح سوال .... است"!
آخه سوالی که بدون در نظر گرفتن داده هاش حداقل ۲ تا گزینه ی درست داره! سواله!!
پ.ن. بجای ..... کلمه ی نامناسب قرار بدید!!
بچه ها دفترچه سوالها را کسی نداره من درست سوال ها یادم نیست
(01 اسفند 1391 08:59 ب.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها دفترچه سوالها را کسی نداره من درست سوال ها یادم نیست

مهندسی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

IT:

علوم کامپیوتر:

دوستان حواهشا" در مورد سوالات مورد اعتراض در تاپیک های خودش بحث کنید. اگر در مورد نحوه اعتراض یا موارد مزتبط با عنوان تاپیک سوالی هست بفرمایید.
دوستان بیان همه با هم روی یک سری سوال مشخص اعتراض کنیم
اگر مثلا 100 نفر بگن فلان سوال اشکال داشته خیلی بهتره تا اینکه دو نفر بگن سوال 20 ده نفر بگن سوال 90 و...
لطفا بیان هماهنگی و همدلیمون رو اینجا به طور واقعی نشون بدیم
در ضمن اگر برای شماره سوالات نظرسنجی گذاشته بشه خیلی عالی میشه و زودتر میشه نتیجه گیری کرد
(01 اسفند 1391 01:21 ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سایت سنجش سامانه دریافت نظرات و اعتراضات رو فعال کرده و داوطلبان میتونند نظرات و انتقادات خودشون رو ارسال کنید.
یا علی

آدرس سامانه:

اطلاعیه سنجش:

اینم از فرمش:

s
سلام دوست عزیز اگر بخواهیم اعتراض کنیم حتما باید بر اساس سری دفترچه ای نه امتحان دادیم اعتراض کنیم ؟ من IT رو با دفترچه C امتحان دادم ولی ایراداتشو بر اساس D در آوردم چکار باید بکنمSad , میدونید دفترچه C رو از کجا باید بدست بیارم؟ مرسی

(01 اسفند 1391 01:21 ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان سایت سنجش سامانه دریافت نظرات و اعتراضات رو فعال کرده و داوطلبان میتونند نظرات و انتقادات خودشون رو ارسال کنید.
یا علی

آدرس سامانه:

اطلاعیه سنجش:

اینم از فرمش:

s
سلام دوست عزیز اگر بخواهیم اعتراض کنیم حتما باید بر اساس سری دفترچه ای که امتحان دادیم اعتراض کنیم ؟ من IT رو با دفترچه C امتحان دادم ولی ایراداتشو بر اساس D در آوردم چکار باید بکنمSad , میدونید دفترچه C رو از کجا باید بدست بیارم؟ مرسی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع