تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آزمون ربان دکتری چطور بود؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان مانشتی.
آزمون زبان به نظرتون چطور بود؟

چرا هیشکی رسماً اعلام نکرد نمره منفی نداره که من اینقدر با احتیاط فقط اونا رو که بلد بودم جواب ندم ؟؟؟؟؟؟Sad
(18 اسفند 1391 06:59 ب.ظ)digital نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان مانشتی.

چرا هیشکی رسماً اعلام نکرد نمره منفی نداره که من اینقدر با احتیاط فقط اونا رو که بلد بودم جواب ندم ؟؟؟؟؟؟Sad

بر روی دفترچه نوشته شده بود
ضمن این که در اخبرا مربوطه به ازمون دکتر در بخش اخبار از زبان دکتر توکلی گفته شده بود.
(18 اسفند 1391 07:22 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اسفند 1391 06:59 ب.ظ)digital نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان مانشتی.

بر روی دفترچه نوشته شده بود
ضمن این که در اخبرا مربوطه به ازمون دکتر در بخش اخبار از زبان دکتر توکلی گفته شده بود.

حیف که من اخبار رو ندیدم و به حلد دفترچه دقت نکردمSad. حتما حکمتی داشته.
منم نفهمیدم زبان نمره منفی نداره حیف شد، کلی شک دار زدم.
ببخشیدا ولی اساتید ... می کنن اینو می گن. وقتی نمره منفی نداره یعنی نداره.
سال پیش نمره منفی داشت کی گفته سال پیش مثل امسال بود.
همونه دیگه همه چیمون باید با بقیه فرق کنه!!!!!!!!!!
"این درس نمره منفی ندارد اما خواهشمندم شما به سوالات شک دار پاسخ ندهید خودتان را ضایع می کنید"
وای مردم از خنده. ببخشیدا با این حرف باید به عقل گوینده شک کرد. منظورم اون استادی هست که این حرفو زده
(18 اسفند 1391 10:05 ب.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]زبان نمره منفی نداشت ولی نباید شک دار میزدی اساتید به ما گفته بودن که زبان نمره منفی نداره ولی به هیچ وجه نزنید نمره مخفی داره که رتبه را خیلی جابجا میکن سال پیش هم نمره منفی نداشت ولی کارنامه ای دیدم که براش زبان منفی خورده بود.

نمره مخفی دیگه چه صیغههههههههههههههههههه ایی هست؟ExclamationExclamationExclamation
سال قبل تمامی سوالات تمامی ازمون ها نمره منفی داشت.
امسال زبان نمره منفی نداشت. پس اگر سال قبل نمره زبان رو منفی دیدید جای تعجب نداره.
نه اصلاً .
با سلام، سال پیش نمره منفی داشت و زمانش هم کمتر بود، ولی امسال نداشت و زمانش هم به نسبت مناسب تر بود. از طرفی امسال به نظر من زمان سوالات هوش و استعداد تحصیلی کم بود. دوستان یک سوال: بلاخره مهندسی فناوری اطلاعات چه فرقی از نظر رشته، ادامه تحصیل، مدرک و پذیرش با مهندسی کامپیوتر-گرایش فناوری اطلاعات داره؟
با آرزوی توفیق برای همه دوستان گرامی
اولین امتحانی بود که تمام تست هاشو زدم Big Grin
در کل گرامر خیلی سخت بود، لغات سخت بود، متن هاش نه سخت و نه آسون
کلی بگیم واسه من یکی سخت بود، البته من آزمایشی رفته بودم تا با جو آشنا بشیم !!
من هم شنیدم که این نمره منفی یعنی اگر درصد نهایی شما منفی شد 0 میشه ، یعنی رسما سرکار بودیم !! Sad
چرا الکی جو میدین......بابا نمره منفی نداشته دیگه تموم شد....
بشینیم سوالا رو بررسی کنیم جای این حرفا
راست می گین. من نمیدونم چرا بعضیا الکی جو میدن. بابا چرا هر چیزی رو می پیچونین. دیگه از این واضحتر که اول صفحه نوشته این درس نمره منفی ندارد. آخه این دیگه چه استدلالیه می گین اگه آخرش منفی بشه می کنن صفر. این به اون چه ربطی داره. من سوال برام شما چطور ار این یه جمله اینو برداشت کردی. دیگه جمله از این واضحتر چیه؟
به جای این صحبت ها سوالات زبان را از آدرس زیر دانلود کنید و درباره جوابا بحث کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خندم گرفت نمره مخفی دیگه از کجا دراوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس امسال زیر ورو و سوراخ سمبه های دفترچه ها بگردیم چیزی توش مخفی نکرده باشن هاهاهاهاها
لینک مرجع