تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تبدیل هاف در پردازش تصویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت اساتید
در مورد تبدیل هاف در پردازش تصویر، خواستم بدونم کسی مطالبی رو داره که استفاده کنیم ؟
باتشکر
در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.
-مقاله ای که پیوست کردم در مورد تبدیل هاف دایره ای توضیح داده
-توی کتابهای بینایی ماشین هم درموردش توضیح داده که من بخشی از کتاب Image Processing, Analysis, And Machine Vision رو پیوست کردم
-لینک زیر هم سورس کد تبدیل هاف خطی و دایره ای رو توضیح داده که اگه به سورس برنامه ها نگاه کنید به سادگی میتونیدجزئیاتش رو متوجه بشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(19 اسفند 1391 09:19 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.
خیلی ممنون می شم که لینک بزارین
(19 اسفند 1391 09:19 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.

میشه لینک بدید .. خیلی به دردم می خوره شدید ... کاش زودتر این پستتون رو دیده بودم Sad
این لینکش، امیدوارم با انگلیسی بودنش مشکل نداشته باشین، خیلی آموزش عالی ای هست، من تقریبا هیچی از ویولت نمیدونستم، ولی با چند ساعت خوندن قشنگ فهمیدم چی به چیه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(20 اسفند 1391 12:16 ق.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط: [ -> ]-مقاله ای که پیوست کردم در مورد تبدیل هاف دایره ای توضیح داده
-توی کتابهای بینایی ماشین هم درموردش توضیح داده که من بخشی از کتاب Image Processing, Analysis, And Machine Vision رو پیوست کردم
-لینک زیر هم سورس کد تبدیل هاف خطی و دایره ای رو توضیح داده که اگه به سورس برنامه ها نگاه کنید به سادگی میتونیدجزئیاتش رو متوجه بشید

سلام و خسته نباشید
من نمیتونم هیچ کدوم از فایل ها را دانلود کنم
سلام دوستان
کسی سورس کد موازی تبدیل هاف رو داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
لینک مرجع