تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نتايج آزمون امور مالياتي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسی از زمان اعلام نتایج امتحان استخدامی امور مالیاتی خبر داره؟
نه به وزارت نیرو که سه سوته جوابا را داد، نه به اینجا که هنوز خبری نیست و روزنامه ها هم می گن تا خرداد باید صبر کنیم احتمالا.
کسی خبر جدید نداره؟
دوست عزیز اگه سهمیه خاصی نداری و 50 درصد عمومی و 50 درصد تخصصی حداقل می گم نزدی خودت رو رد شده بدون چون متقاضی خیلی زیاده
جواب آزمون امور مالیاتی بالاخره اومدConfused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟
(04 خرداد 1392 02:07 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟
سلام
هیچ چیزی نیمی خواد بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(04 خرداد 1392 02:07 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]برا من که باز نمیشه پی دی افش خالیه...... چی زده شماره شناسنامه ملی نام ؟؟
براتون تو 4shard نتایج رو گذاشتم

(04 خرداد 1392 04:31 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]دستتون درد نکنهههه قبووووول شدم :-) حالا چه جوریاس مصاحبه داره باز آزمون داره..چیه.....
درود
3 برابرا ظرفیت اسامی اعلام شده
خودتون رو اماده به مصاحبه تخصصی کنید
تو فرصت باقیمونده اگه من جای شما بودم مهندسی نرم افزار رو مرور سریع از جزوه های 90 درصد پارسه می کردم گوگل سرچ کنید میاره
1- شبکه های کامپیوتری 90 درصد
2- مهندسی نرم افزار
یه مقدارم رو مصاحبه از خودتون تست بگیرید از دیگران بخواین براتون مصاحبه بگیرن چند بار تا روزش استرس نداشته باشید
موفق باشی
مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟

من هیچ کدوم ازین 2 تا رو بلد نیستم و تا ب حال نخوندم!!!
(04 خرداد 1392 06:17 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟
خب مشخصه
کارشناس نرم افزار قبول شدی
احتمال قوی بپرسن مفاهیم مهندسی نرم افزار رو ازت می پرسن
در ضمن در خصوص مفاهیم شی گرایی هم حتما بخون
در خصوص شبکه هم فصل اخر مسیر یابی و ادرس ای پی ها رو حتما بخون
سعی بکن یه جزوه خلاصه network + هم بخونی
به یه زبان برنامه نویسی جاوا یا دات نت هم خودت رو مسلط کن
===================================================================
اینکه میگی اینا چرا به نظرمن خیلی حرفت نشون میده تجربه نداری
اینا که ب بسم الله مصاحبه هست هرچیزی رو احتمال داره ازت بپرسن خودت رو اماده شرایط خاص هم بکن
موفق باشی

(04 خرداد 1392 06:17 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندسی نرم؟ شبکه ؟؟ اینا چرا؟؟؟؟؟

من هیچ کدوم ازین 2 تا رو بلد نیستم و تا ب حال نخوندم!!!
راستی زبان هم لغات بخون احتمال داره در حد مکالمه ساده ازت بخوان
خودت که میدونی باید مدرک زبانم بهشون بدی
از icdl هم بخون
لینک مرجع