تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 11 شبکه و امنیت - 69 تجارت و آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام دوستان
اینم کارنامه من...
شکر خدا به چیزی که می خواستم رسیدم
(البته تخصصی من 57/4 میشد ولی اون 7 و خورده درصد هم که ندادن دیگه مهم نیست ... خدا بهتر از اونی که میخواستم رو بهم داد)
واقعا تبریک میگم مهدی جان
نتیجه تلاشتو دیدی
مبارکه
بچه های صنعتی اورمیه ترکوندند
تبریکککککک
واقعا ذوق میکنم تلاشی به نتیجه برسه
به به تبریک میگم
مرحبا
تبریک میگم
تبریک می گم مهدی. حسابی ترکوندی. ایشالا می ری امنیت شریف دیگه؟ به قول خودمون اوغورلار! موفق باشی. Smile
(22 اردیبهشت 1392 05:16 ب.ظ)farhadz نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم مهدی. حسابی ترکوندی. ایشالا می ری امنیت شریف دیگه؟ به قول خودمون اوغورلار! موفق باشی. Smile
سلام فرهاد
نیستی آقا...
ممنونم Smile
شبکه رو بیشتر از امنیت دوست دارم ... نمیدونم شریف امسال شبکه می گیره یا نه ... اگر نشد میرم امیر کبیر ...
البته تصمیم دارم فردا شب برم تهران برای بررسی دانشگاه ها... ببینم کدومش با روحیات من سازگاری بیشتری داره و به اهداف من بیشتر نزدیکه... Wink
(22 اردیبهشت 1392 05:19 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1392 05:16 ب.ظ)farhadz نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم مهدی. حسابی ترکوندی. ایشالا می ری امنیت شریف دیگه؟ به قول خودمون اوغورلار! موفق باشی. Smile
سلام فرهاد
نیستی آقا...
ممنونم Smile
شبکه رو بیشتر از امنیت دوست دارم ... نمیدونم شریف امسال شبکه می گیره یا نه ... اگر نشد میرم امیر کبیر ...
البته تصمیم دارم فردا شب برم تهران برای بررسی دانشگاه ها... ببینم کدومش با روحیات من سازگاری بیشتری داره و به اهداف من بیشتر نزدیکه... Wink

ما هستیم داداش. شما نیستین. Tongue
گروه تجارت امیر کبیر که فوق العادس. شبکه شو نمی دونم. امنیت و شبکه شریف رو نمی دونم. ولی تا اونجایی که اطلاع دارم، گروه آی تی شریف بیشتر از برق منشعب شده. برق شریف هم که خیلی عالیه با ۱۹ تا استاد تمام و کلی دانشیار! Smile ببین حالا بیشتر چی رو دوست داری. ایشالا می ری همون جایی که می خواستی. Smile راستی از بقیه بچه های دانشگاه چه خبر؟ واقعا" خوشحالم بچه ها همین جوری دارن اسم دانشگاهمون را بالا می برن! کم کم دیگه همه دارن صنعتی ارومیه رو می شناسن، که جای بسی خوشحالیه! Big Grin
سلام.تبریک میگم.بالاخره دلشوره ها تموم شد Smile .رتبه تون خیلی خوب شده
تبریک.................
آقا مهدی تبریک می گم بهت داداش گلم. شما ثمره تلاشتو گرفتی و این خیلی شیرینه. ایشالله در همه امتحانای زندگیت موفق باشی.Smile
تبریک آقای MSZ
انشالله که در مراحل بعدی هم موفق باشین
اقا تبریک میگم
به ارزوت میرسی . ان شا الله در تمام مراحل زندگی موفق باشی
تبریک می گم Smile
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع