تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مالک اشتر و امام حسین - آری / نه (چرا؟)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من از قبل درباره این دانشگاه ها چیز زیادی نشنیدم. گفتم اگه دوستان اطلاعاتی درباره اعتبار علمی ، سطح علمی ،وضعیت فرهنگی ونوع لباس و ظاهر و گیرها و ...این دانشگاه ها دارن ، لطف کنن و مطرح کنن.
ممنون
من کارشناسی 1 ترم دانشگاه امام حسین علیه السلام بودم و میدونم جو زیاد خوبی نداره برای همین انتقالی گرفتم. یه ترم آموزش نظامی اجباری برای همه داره و مدرکش هم اعتبار چندانی نداره تازه امسال هم که برای اولین بار ارشد گذاشته زیاد جالب نیست فکر کنم تا رتبه 1000 هم بتونن بیارن. اگه عاشق نظامی شدن و سپاهی شدن و میخواین بورس شین همه چیزش خوبه . انصافا خوابگاهاش بهترین خوابگاهای تهرانه . البته گوشی دوربین دار و ... هم یه کم اذیت میکنن ولی فقط به درد بورس شدن میخوره نه کار دیگه ای.
مالک اشتر کاملا متفاوت اصلا جو نظامی نداره یه کم شنیدم فقط جو امنیتی داره مثلا آهنگ گوش کردن تو خوابگاه فقط با هندزفری.... اما خیلی معتبره و در حد دانشگاهای خیلی خوب تهرانه . بورسش هم فوق العاده عالیه . در کل نظرم اینه که اگه گزینه های بهتری دارین سعی کنین اینا را آخر کار بزنین و دانشگاه امام حسین علیه السلام را هم حتما آخر اون هم با تحقیق بزنین که کلی دردسر داره و چون روزانست نمیتونین بیاین بیرون...
(27 اردیبهشت 1392 01:49 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]من کارشناسی ۱ ترم دانشگاه امام حسین علیه السلام بودم و میدونم جو زیاد خوبی نداره برای همین انتقالی گرفتم. یه ترم آموزش نظامی اجباری برای همه داره و مدرکش هم اعتبار چندانی نداره تازه امسال هم که برای اولین بار ارشد گذاشته زیاد جالب نیست فکر کنم تا رتبه ۱۰۰۰ هم بتونن بیارن. اگه عاشق نظامی شدن و سپاهی شدن و میخواین بورس شین همه چیزش خوبه . انصافا خوابگاهاش بهترین خوابگاهای تهرانه . البته گوشی دوربین دار و ... هم یه کم اذیت میکنن ولی فقط به درد بورس شدن میخوره نه کار دیگه ای.
مالک اشتر کاملا متفاوت اصلا جو نظامی نداره یه کم شنیدم فقط جو امنیتی داره مثلا آهنگ گوش کردن تو خوابگاه فقط با هندزفری.... اما خیلی معتبره و در حد دانشگاهای خیلی خوب تهرانه . بورسش هم فوق العاده عالیه . در کل نظرم اینه که اگه گزینه های بهتری دارین سعی کنین اینا را آخر کار بزنین و دانشگاه امام حسین علیه السلام را هم حتما آخر اون هم با تحقیق بزنین که کلی دردسر داره و چون روزانست نمیتونین بیاین بیرون...

خیلی ممنون - رانمایی جامع و کاملی بود.
لینک مرجع