تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مجازی امیرکبیر بدون کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میخواستم ببینم کسی اطلاعی در مورد دوره های مجازی امیرکبیر بدون کنکور (مثلا شبکه )داره؟آیا مدرکش معتبر هست؟ هزینه اش چقدره؟ارزش این رو داره که آدم ثبت نام کنه؟Huh
ترخدا یکی جواب منو بده
(30 اردیبهشت 1392 09:37 ق.ظ)Baran_124 نوشته شده توسط: [ -> ]ترخدا یکی جواب منو بده

سلام دوست عزیز
اول اینکه مجازیه
پس اگه نتونید مقاله معتبر بدید مدرک شما "آموزش محور(۱)" میمونه( در حالت کلی مجازی مدرکش آموزش محوره)
اگه بتونید با مقاله مدرکتون رو پژوهش محور بکنید عالیه
ولی خب اگه کلا علاقه ای به ادامه تحصیل در مقطع دکتری نداشته باشید آموزش محور باعث اشکال نخواهد شد
در کل آخرش امیرکبیره و شما هم از امکاناتی ( از قبیل استاد و آزمایشگاه و ..) که دانشجویان پژوهش محور استفاده میکنند استفاده میکنید ولی خب محدود تر
در واقع توی مجازی شما بیشتر با "(2) TA" ها در ارتباط هستید تا اساتید. ولی به هر حال اساتید باید به شما هم رسیدگی کنند و اساتید امیرکبیر هیج وقت دانشجویانشون رو تنها نمیذارن.خواه روزانه خواه شبانه خواه آموزش محور و ...
در مورد هزینه تقریبا ترمی ۲ میلیون فقط هزینه ی تحصیله.
در مورد خوابگاه و ... هم دانشگاه هیچ تعهدی نسبت به شما نداره.پس هزینه ی زندگی بالاتر از هزینه ی تحصیله.
پیوست :
واژه نامه :
۱- آموزش محور : تفاوت آن با پژوهش محور اینست که شما مقاله ندارید و به همین دلیل نمیتونید در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدید
۲- TA : کمک استاد. دانشجویان مقطع دکتری که به استاد در امور آموزشی کمک میکنند
امیدوارم اطلاعات ناقصم به درد شما بخوره
ممنون از توضیحاتت حسام عزیز.
فقط دو میلیون رو درست می گی؟چون من توی دفترچه که دیدم شهریه ثابت 350 هر واحد نظری حدود 60 بود که تقریبا نصف شبانه بود که هزینه ثابت 500 تومن و هزینه واحد نظری 120 بود.
من که نرفتم ولی اینارو خوندم.
ممنون می شم جواب بدی.
(30 اردیبهشت 1392 06:11 ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از توضیحاتت حسام عزیز.
فقط دو میلیون رو درست می گی؟چون من توی دفترچه که دیدم شهریه ثابت ۳۵۰ هر واحد نظری حدود ۶۰ بود که تقریبا نصف شبانه بود که هزینه ثابت ۵۰۰ تومن و هزینه واحد نظری ۱۲۰ بود.
من که نرفتم ولی اینارو خوندم.
ممنون می شم جواب بدی.

نه مهدی جان
تا جایی که من دیدم در حالت کلی شهریه ثابت بالای 500
هر واحد 120
هر واحد پایان نامه هم 200
ولی امیرکبیر این جوری نیست
هر چی دلش بخواد میگیره
هزینه امسالشون هم هنوز به صورت کامل مشخص نیست
مطمئن باشد دانشگاهی مثل امیرکبیر نمیاد با ترمی 1 تومن دانشجوی مجازی بگیره
مثلا شهید بهشتی 1 تومن فقط شهریه ثابتشه
این جدولی که واسه هزینه ها توی دفترچه ی سنجش هست بیشتر دروغه تا واقعیت
در مورد شهریه حتما با قسمت تحصیلات تکمیلی ِ همون دانشگاه صحبت کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید
دقیقا یه جای درستو تو این سازمان سنجش مشخص کنید من به اون یه تیکس امیدوار شم!
حسام ممنونم ازت لطف کردی داداش.
(31 اردیبهشت 1392 04:18 ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا یه جای درستو تو این سازمان سنجش مشخص کنید من به اون یه تیکس امیدوار شم!
حسام ممنونم ازت لطف کردی داداش.

شرمنده مهدی جان.
توی سنجش جایی رو سراغ ندارم که طبق قانون و روی حساب و کتاب عمل کنه.
اگه بش بر خوردی به منم خبر بده : )
خواهش میکنم دوست عزیز.
امیدوارم خداوند ما را آن دَهَد که بِه بُوَد...
کسی از نتایج آزمون مجازی امیرکبیر خبر نداره؟ توی سایتشون نوشته نهم و دهم ثبت نام هست ولی هنوز اسامی پذیرفته شدگان رو اعلام نکردن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکلیف چیه؟
(12 شهریور 1392 04:24 ب.ظ)اوبالیت به بو نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر شما

اینجا نتایج اعلام شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما شاگرد اول مجازی باشید خیلی بهتر هست تا شاگرد معمولی روزانه یا شبانه باشید. هدفتون دکتری باشد.

ممنونم.خداروشکر دیروز دیدم قبول شدم.
اگه مجازی امیرکبیر رو خوب پیش بریم، (شاگرد اول و .... و رزومه قوی داشته باشیم)، میشه به پذیرش دکترا امیدوار بود؟
بعضیها میگن مدرکش معتبر نیست. به نظرتون مجازی امیرکبیر معتبرتره یا دانشگاه آزاد شهرستان؟
لینک مرجع