تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فراخوان اعضايي كه مايلند در اداره مانشت بصورت كوتاه مدت يا بلند مدت همكاري كنند.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

"در مورد آزمون کارشناسی ارشد ، مباحث کاربردی":

انتخاب رشته هم که آخرین مرحله از کنکور ارشد ۹۲ هست که داوطلبان در اون نقش دارند هم تمام شد.
بعد از این دیگه کمتر دخالتی داوطلبان در تعیین مسیر روند ی که از ثبت نام شروع کردند دارن.
فقط برای داوطلبان مجازی یا غیر انتفاعی و امثالهم گاهی یه تکمیل ظرفیت در پاییز اعلام میشه.

البته از ۱۱ خرداد جمع داوطلبان آزاد و انفورماتیک هم به جمع منتظران می پیوندند.
در مانشت در این مواقع دربین بچه های کارشناسی که بیشترین آمار مانشت را دارند ،سه دسته افراد را داریم
۱- دوستانی که متاسفانه باید خودشون را برای اعزام به خدمت آماده کنند.
۲- دوستانی که حتما" قبول میشن ولی تا اواخر شهریور کار خاص و منظمی ندارند.
۳- دوستانی که حتما" قبول نمیشن و باید منتظر کنکور ۹۳ بمونند.
۴- دوستانی که معلوم نیست قبول میشن یا نه.

بجز دسته اول که براشون ارزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم بزودی برگردند ی افرصت بازگشت به مانشت داشته باشند. بقیه تقریبا" مدتی بیکارند.
حتی شروع برای مطالعه کنکور هم برای کسانیکه بهمن کنکور دادن و هنوز شارژ علمی شون مونده زوده.

بنابراین از دوستانی که مایل به آموزش مباحث کاربردی مفید برای بقیه را دارند ، دعوت بهمکاری میکنیم.
حالا یا بصورت ایجاد تالار و اداره اش. یا بصورت مباحثی مثل ادامه موضوعات کاربردی که در سایت هست در خصوص برنامه نویسی ، طراحی سایت و ... و یا افرادی داوطلب باشن که سوالات بقیه در سطح حرفه ای هر هفته پاسخ بدن.

در مورد مدیریت تالارهای موجود در مانشت ، بخصوص تالارهای درسی از دوستانی که تمایل دارند و سابقه فعالیت یا درصد بالای کنکور در اون درس یا تدریس در درسی و بیش از ۶ ماه سابقه عضویت دارند و یارتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور نیز درخواست میکنم ، اعلام آمادگی کنند.

در مورد مدیریت تالارهای مختلف درخواستهایی رسیده و بتدریج بعضی از مدیران جدید را اعلام میکنم. البته با توجه به زمان طولانی گذشته بعضی از دوستان امیدوارم شرایطشون عوض نشده باشه و من هم همه درخواستها را ببینم و کسی از قلم نیافته.

سعی میشه بیشتر تالارهای درسی بیش از یک مدیر داشته باشه تا امکان حضور بیشتر مدیران فراهم بشه.بنابراین حتی اگه در هفته میتونید بخشی از مدیریت یک تالار درسی را در حد حضور چند ساعته تقبل کنید بگید.
قبلا" هم گفته شده که مدیران پاسخگوی همه سوالات درسی نیستند ولی با توجه به تسلط نسبی، بر بحثها و پاسخهای درست نظارت دارند.

بعضی مدیران هم که مدت طولانی است ، حضوری نداشته اند و یا فعالیتی ندارند، پس از صحبت اگه تمایلی بهمکاری ندارند از جمع مدیران خارج میشن.

امیدوارم از این فراخوان استقبال کنید چون با توجه به تعداد زیاد اعضاء‌نمیشه با وضع موجود به سوالات و درخواستهای درسی پاسخ داد.
و عملا" من هم خیلی حضورم باید کمتر از اینی که هست بشه. اگه همکاری نکنید بعضی بخشها را ناچارا" می بندیم.

"در مورد تالارهای عمومی" :
در تالارهای عمومی و سرگرمی هم درخواستهای رسیده و امیدوارم باز هم دوستان علاقمند اعلام آمادگی جهت همکاری کنند.

"در مورد تالار زبان":
در اینمورد هم کسانیکه میتونن مشاوره یا راهنمایی کنند و تجربه دارند ، اعلام آمادگی کنند.

"مقطع دکترا" :
دوستانی که دانشجوی ارشد یا فارغ التحصیل و یا دانشجوی دکترا هستند هم در این زمینه منتظر همکاریشون هستم.

"اخذ پذیرش ، دانشگاههای خارج از کشور و ....":
کسانیکه اطلاعات کافی یا تجربه دارند یا دسترسی به منابع موثق و به روز دارند هم در این زمینه منتظرشون هستم.
جناب فرداد در مورد تالار زبان من حدود 1 ماه پیش نامه دادم خدمتتون و اعلام آمادگی کردم
الان هم که نتایج کنکور اومده، همچنان خوشحال میشم تو این تالار بتونم کمک کنم
ببخشید حقوقم میدین؟Smile
من میخوام مدیر قسمت بن بشم.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 4
(18 خرداد 1392 03:41 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]من میخوام مدیر قسمت بن بشم.

سلام. بن های کوتاه مدت یا بلند مدت؟ روزانه، هفتگی یا ماهانه؟ Smile
Big Grin
(18 خرداد 1392 03:41 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]من میخوام مدیر قسمت بن بشم.
دست از سر بن و بنر بردار
هش دوساعت بن شدیاBig Grin
(18 خرداد 1392 12:25 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]بله هر ده سال یه بار حقوق میدیم.Smile

با سودش دیگه؟Smile
چقد میفتهBig Grin
البته از سود منظورم کارمزده:Wink

بن خرید دیگه؟Tongue
Big Grin

لینک مرجع