تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نقاشی در سی شارپ با حرکت موس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان برنامه نویس لطفا راهنمایی کنن که برای نقاشی با موس در سی شارپ چکار باید کرد ؟ به قول معرف از سیر تا پیاز تعریف کنید ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگه خوندنش با خودتون
از good-wishes متشکرم !
مخصوصا با لینک اولی یعنی
کارم راه افتاد !

اما اجازه بدین در اینجا که یه فرصت خیلی خوب پیش اومده ، این مطلب رو هم عرض کنم ( قبلش این نکته رو هم مد نظر قرار بدین که به دلیل خستگی و کمبود فرصت بود که سؤالم رو اینجا مطرح کرده بودم نه به خاطر تنبلی و ازین حرفا ) :

خیلی از وقتا پیش میاد که بعضیا تصور می کنن یه راهنمایی کوچک چه به درد اونی که سؤال پرسیده می خوره ؟
اما واقعیت اینه که حتی همین کاری که به نظرشون کم میاد ، برای اون فرد شاید یه گره بزرگی رو حل کنه و نه تنها از اون مسئله ای که براش پیش اومده زده و دلسرد نمیشه بلکه نسبت به اون مسئله ، خوش بین تر هم میشه. العاقل فی الإشاره
یه برنامه ی نقاشی نوشتم و برای محیط نقاشی ، یک usercontrol جدید به نام paintcavans.cs به فرم اضافه کردم و توی فرمم ازش استفاده کردم ولی وقتی موس داره حرکت می کنه ، به جای اینکه توی paintcavans1 اثر موس رنگی بشه ، یه جای دیگه ، خارج از paintcavans1 نقاشی میشه !
به نظر شما باید چکار کنم که این مشکل برطرف شود ؟

راستی چرا جایی برای آپلود فایل نداره که برنامه رو آپلود کنم ببینید ؟
لینک مرجع