تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه خوارزمی تهران بهتره یا مالک اشتر؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ببخشید کسی می دونه در گرایش هوش دانشگاه خوارزمی تهران بهتره یا مالک اشتر؟
پرسیدن این سوال خجالتی نداره
مقایسه چندان بدی هم نبود
خوارزمی جاش خوب نیست وگرنه دانشگاه پر سابقه و قدیمی هست و اگر به خاطر اسم قدیمش تربیت معلم نبود الان جایگاه خیلی بهتری داشت خود رییس دانشگاش گفته بود به خاطر اسم تربیت معلم بودجه ها و امکاناتی که به این دانشگاه میدادن در حد دانشگاه های تربیت معلم بوده در حالی که این دانشگاه سالهاست دوره های تربیت معلم برگزار نمیکرده .

یه سوالم من دارم این قسمت تهران دانشگاه خوارزمی دقیقا کجاست و وسعتش چقدره؟؟؟ من یه بار توی خیابون مفتح یه ساختمون دیدم روش نوشته دانشگاه تربیت معلم ولی خیلی جای کوچیکی بود واحد تهرانش همونه ؟؟؟یا یه جای دیگه هست؟؟؟؟
(18 مرداد 1392 10:20 ب.ظ)kevin نوشته شده توسط: [ -> ]خوارزمی جاش خوب نیست وگرنه دانشگاه پر سابقه و قدیمی هست و اگر به خاطر اسم قدیمش تربیت معلم نبود الان جایگاه خیلی بهتری داشت خود رییس دانشگاش گفته بود به خاطر اسم تربیت معلم بودجه ها و امکاناتی که به این دانشگاه میدادن در حد دانشگاه های تربیت معلم بوده در حالی که این دانشگاه سالهاست دوره های تربیت معلم برگزار نمیکرده .

یه سوالم من دارم این قسمت تهران دانشگاه خوارزمی دقیقا کجاست و وسعتش چقدره؟؟؟ من یه بار توی خیابون مفتح یه ساختمون دیدم روش نوشته دانشگاه تربیت معلم ولی خیلی جای کوچیکی بود واحد تهرانش همونه ؟؟؟یا یه جای دیگه هست؟؟؟؟
من اینجا یه ابهامی را برطرف کنم
دانشگاه مالک اشتر واقعا سطح خوبی داره - من نمیگم همسطح دانشگاه تهرانه یا شریفه اما مخصوصا برای رشته های فنی سطح خوب و قابل قبولی داره و از خیلی از دانشگاه ها سرتره - محدودیت خاصی هم نداره
ضمن اینکه یه سری از مزایایی داره که کمتر دانشگاهی داره
بعد از شریف و امیرکبیر و دانشگاه طهران بهترین دانشگاه هم از نظر امکانات و هم از نظر استاد صنعتی اصفهانه.تقریبا به اندازه یک شهره
ممنون میشم اگه بحث رو منحرف نکنید.

بحث مقایسه بین خوارزمی و مالکه. نه بین تهران و شریف و اصفهان Smile
جناب شما که خوارزمی هستین اطلاع دارین واحد تهرانش دقیقا کجا قرار داره؟؟؟و از نظر امکانات و وسعت چطوریه؟؟؟
سلام بچه ها میخاستم در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعات کاملی بدونم هر کی میدونه لطفا در جریانم بزاره در مورد مزایا و معایب بخصوص در مورد اینکه معایب داره چه معایبی داره؟ ممنون یاحق

سلام دوست عزیز اگه میشه در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی بهم بده من متقاضی شرکت در اونم مزایا و معایبش ممنون
سلام
احتمالا تاپیک های زیر بهتون کمک میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

(22 آبان 1392 01:27 ب.ظ)bardel نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها میخاستم در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعات کاملی بدونم هر کی میدونه لطفا در جریانم بزاره در مورد مزایا و معایب بخصوص در مورد اینکه معایب داره چه معایبی داره؟ ممنون یاحق

سلام دوست عزیز اگه میشه در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی بهم بده من متقاضی شرکت در اونم مزایا و معایبش ممنون
سلام ممنون ولی لینک ها خطا میده عزیز

سلام
ممنون درست شد
موفق باشید

(24 آبان 1392 03:06 ب.ظ)bardel نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون ولی لینک ها خطا میده عزیز

سلام ممنون شما خیلی زود پاسخ میدید خیلی بروز هستید دستتون درد نکنه موفق باشید
لینک مرجع