تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فیلم فارسی آمار و احتمال مهندسی - شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دمت گرم...!
خیلی خوشم اومد فکر نمیکردم بشه جایی این طور فیلم ها و جزوه هایی را به همین راحتی دانلود کرد.!
آخه معمولا میفروشن.
باید قدر دان تمام مدرسین و تهیه کننده های اینا از شریف بود . من که خداییش دعاشون کردم . ضمنا ایمیل هم زدم بهشون و اطلاع دادم که بر اساس ضوابط فروش اینها غیر قانونیه و چندتا سایتی روهم که دیده بودم معرفی کردم اما جواب ایمیلشون ناراحتم کرد . اونها گفتن که بعلت عدم وجود قوانین کپی رایت امکان پیگیریشو ندارن . از ته دل ارزو میکنم ایران به این مجموعه قوانین بپیونده تا مولفین و هنر مندان و تولید کنندگان کمی ارامش پیدا کنن . میدونم اوایلش به هممون سخت میگذره ولی این رعایت قانون کپی رایت ازون دسته مواردی هست که منافعش بسیار بیشتر از مضراتشه .
سلام خیلی ممنون از بابت فیلمهایی که گذاشتین
اگه حل المسائل امار و احتمالات مهندسی دکتر نادر نعمت الهی رو دارین اونم اپلود کنید خیلی لازمش دارم
ممنون میشم ازتون

سلام دوست عزیز اگه حل المسائل امار و احتمالات مهندسی دکتر نادر نعمت الهی رو پیدا کردی ما رو بی خبر نذار
ممنون
دوست عزیز من آی تی هستم و این درس رو ندارم . اما با توجه به :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و قوانین مانشت انتشار این کتاب ممنوعه . در خصوص لینک از سایت های دیگه ، باید بگم یه سرچ کوچولو بزنین کل کتاب و حل فصول 2و3و4و5 رو می تونید خودتون پیدا کنید .
سلام دوستان
من میخواستم فیلم های مربوط به این درسو دانلود کنم اما دو مجموعه فیلم جدا مربوط به دو استاد که هر دو از شریف هستن در مکتب خونه هست.
قصدم شرکت در کنکور ارشد هست به نظرتون کدومشون بهتره؟
یکیش مربوط به دانشکده کامپیوتره اما چون تعداد جلساتش کمتره گفتم شاید همه مطالب نباشه، ممنون میشم راهنمایی کنین :

دوستان لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
سرفصلای آمار برای کامپیوتری ها کمتره?
لطفا اگه کسی آمار پارسه رو داره، زحمتشو بکشه.ممنون و سپاسگزار.
لینک مرجع