تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب IT به عنوان اصلی یا شناور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه‌ی دوستان
من کارشناسی IT خوندم و الان برای کنکور میخوام هم "شبکه و امنیت" بدم و هم "هوش"
همون طور که میدونید، IT جزء رشته‌های شناور یعنی اگه اصلی زده بشه نمیشه دیگه رشته‌ی دومی امتحان داد.

-- پس در حالت عادی من باید "نرم افزار" رو اصلی امتحان بدم و IT رو دوم

اما چیزی که بهم گفتن این بود که اگه IT رو اصلی نزنم و دوم باشه، شانسم توش کم میشه. (چونکه معدلم دیگه تاثیری نداره اون موقع). میخواستم ببینم همچین چیزی هست ؟؟؟؟

لطفا راهنمائیم کنین !! Huh
همچین چیزی تا بحال از کسی شنیده نشده!! در این مورد می تونید دفترچه کنکور سالهای قبل رو مطالعه کنید فکر کنم کاملا در این مورد توضیح داده شده.
منم تا حالا نشنیدم همچین چیزی رو! نه آقا برو آی تی رو شناور بزن حله.
(18 تير 1392 06:42 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]همچین چیزی تا بحال از کسی شنیده نشده!! در این مورد می تونید دفترچه کنکور سالهای قبل رو مطالعه کنید فکر کنم کاملا در این مورد توضیح داده شده.
(18 تير 1392 06:53 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]منم تا حالا نشنیدم همچین چیزی رو! نه آقا برو آی تی رو شناور بزن حله.

ایول. خیالم راحت شد. پس IT رو اصلی بزنم یا دوم، تاثیری توی قبولیم نداره. خیلی ممنون Smile Rolleyes
(18 تير 1392 03:03 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه‌ی دوستان
من کارشناسی IT خوندم و الان برای کنکور میخوام هم "شبکه و امنیت" بدم و هم "هوش"
همون طور که میدونید، IT جزء رشته‌های شناور یعنی اگه اصلی زده بشه نمیشه دیگه رشته‌ی دومی امتحان داد.

-- پس در حالت عادی من باید "نرم افزار" رو اصلی امتحان بدم و IT رو دوم

اما چیزی که بهم گفتن این بود که اگه IT رو اصلی نزنم و دوم باشه، شانسم توش کم میشه. (چونکه معدلم دیگه تاثیری نداره اون موقع). میخواستم ببینم همچین چیزی هست ؟؟؟؟

لطفا راهنمائیم کنین !! Huh

به نظر من جای همه این کارها بشین اول تصمیمت رو خوب بگیر و بین هوش و ای تی یکی روانتخاب کن .
کنکور هر دو رو بده ولی یکی رو انتخاب کن. چون اگه بخوای برای هر دو بخونی معمولا شانسی برای قبولی نخواهی داشت. یا شانست خیلی پایین میاد. پس همین اول خوب فکرهاتو بکن یه تصمیم خوب و قوی بگیر و بعد ادامه راه رو با خیال راحت طی بکن: )
سلام دوستان
میخواستم بدونم من با شرکت در کنکور ارشد و انتخاب رشته شناور و اصلی
میتونم مثلا در انتخاب رشته هم هوش انتخاب کنم هم معماری و هم آی تی؟؟؟؟
اصلا واسه دو تا کنکور برنامه ریزی نکن حتی اگه پایه قوی داری حتی اگه سال دومته،نمونه اش رو دیدم با وجود همه تلاشی که کرد رتبه اش بیشتر از سال قبلش شد بدلیل اینکه نشت هم درسای مهندسی خوند هم آی تی
اگه اینکارو نمیکرد مطمئنم تک رقمی میشد چون هم خیلی تلاش میکرد هم پایه خیلی قوی داشت
(20 تير 1392 08:20 ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا واسه دو تا کنکور برنامه ریزی نکن حتی اگه پایه قوی داری حتی اگه سال دومته،نمونه اش رو دیدم با وجود همه تلاشی که کرد رتبه اش بیشتر از سال قبلش شد بدلیل اینکه نشت هم درسای مهندسی خوند هم آی تی
اگه اینکارو نمیکرد مطمئنم تک رقمی میشد چون هم خیلی تلاش میکرد هم پایه خیلی قوی داشت
(19 تير 1392 08:20 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من جای همه این کارها بشین اول تصمیمت رو خوب بگیر و بین هوش و ای تی یکی روانتخاب کن .
کنکور هر دو رو بده ولی یکی رو انتخاب کن. چون اگه بخوای برای هر دو بخونی معمولا شانسی برای قبولی نخواهی داشت. یا شانست خیلی پایین میاد. پس همین اول خوب فکرهاتو بکن یه تصمیم خوب و قوی بگیر و بعد ادامه راه رو با خیال راحت طی بکن: )

مرسی از راهنمایی‌های دوستان Smile
من با اینکه خودم IT بودم ولی تصمیم گرفتم هوش رو بیشتر بخونم چون دیدم نیازمه ! ولی IT رو هم کنکور میدم.
برنامه ریزی‌ای که کردم اینجوریه که درس‌های هوش رو بخونم + شبکه . در آخر مثلا چند روزی وقت بذارم برای "پایگاه داده" و "مهندسی نرم" که اون‌ها رو هم خونده باشم.
به نظرتون خوبه ؟
تقریبا اما تمرکز بیشتر روی علاقت(هوش) بذار نتیجه بهتری می گیری
والا من خودم هوش امتحان دادم اما تصمیم داشتم آخر سر دیتابیس رو هم بخونم که هم درصد نرمم بالا بیاد هم تو IT کمکم کنه اما چون وقت کم اورده بودم نرسیدم. به نظرم رسیدن به هر دو رشته خیلی سخته...! وقتت رو هدر نده و یه رشته رو تسلط کامل پیدا کن.
لینک مرجع