تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: به حرف مشاورم گوش بدم یا نه؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان من چند روزه ک تو آزمونهای یکی از موسسات ثبت نام کردم
با تجربه ای ک از عدم موفقیت در آزمون پارسال داشتم با توجه ب اینکه بعضی درسا فصلای آخرشون مهمترن یا برای من سخت بودن مثله شبکه ، سیستم عامل و... بعضی درسارو از آخر یا وسط شروع کردم
موسسه ای ک ثبت نام کردم توی تابستون هم ی سری آزمون بطور انفرادی داره ک سر فصلاش دقیقا مثله موسسات دیگه ۱/۴ اول ، ۱/۴ دوم و...
حالا مشاور موسسه ب من میگه ک باید طبق سر فصل آزمونا پیش بری نه سلیقه خودت وگرنه مطمئن باش قبول نمیشی منم کاری ب مشاوره تو ندارم
ب نظرتون من همون برنامه خودمو ادامه بدم یا به حرف مشاور گوش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه می‌خوای آزمون بدید که باید طبق سر فصل بخونید از قسمت‌های مفید مشاورت اونا هم استفاده کن از گفته‌های دوستان هم استفاده کن هرچه مفید برداشت کن باقی‌ بذار کنار

فکر می‌کنم با یه هدفی‌ پول دادی رفتی‌ اونجا دگه ؟

اول خوندن زیاد مهم نیست که اون قسمت‌های که ضعف داری بیشتر وقت بذار
این که شما فرمودید از فصول آخر سوال میدند ، زیاد روش حساب نکنید ، هرسال سوالات از قسمتهای متفاوتی داده میشه .
اگر آزمون ثبت نام کردید و بخواهید طبق خواندن خودتون جلو برید که آزمون دیگه فایده نداره !!
بینید مثلا شما فصل آخر یه درسی رو بخونید و آزمون اول از فصل اول سوال بیاد ، شما میتونید جواب بدید ؟ هرچند قبلا خونده باشید ولی باز هم دوره لازمه .

بهتر هست طبق سر فصلها بخونید و در آزمونهای ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصد روی قسمتهایی که اشکال داشتید بیشتر وقت بگذارید .
و حرف مشاورتون که گفتند " مطمئن باش قبول نمیشی " ، شما مطمئن باشید که قبول میشید . Smile
به نظرم به حرف های مشاورت گوش کن چون من بهش گوش نکردم ضرر کردم!!Sad
تو که تجربه داری مشاور عقلو وجدانته
تا مبحثیو مسلط نشدی از روش رد نشو
از همتون بابت راهنمایی ممنونم
دقیقا 4 فصل از فصلایی که گفتم فک میکنم مهمترن مونده، تصمیم گرفتم این 4 فصلو بخونم بعد طبق برنامه آزمونام و حرفهای مشاورم پیش برم
با آرزوی موفقیت برای همه
(21 تير 1392 11:59 ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط: [ -> ]از همتون بابت راهنمایی ممنونم
دقیقا ۴ فصل از فصلایی که گفتم فک میکنم مهمترن مونده، تصمیم گرفتم این ۴ فصلو بخونم بعد طبق برنامه آزمونام و حرفهای مشاورم پیش برم
با آرزوی موفقیت برای همه
کلا ازمون دادن در تابستان کار چندان درستی نیست. چون مثل ابی میماند که هنوزبه نقطه جوش نرسیده و بعد شما سعی داری تا با لیپتون به چایی رنگ بدی... هر چی زور بزنی فایده نداره و چایی خوبی از اب در نمیاد. اول باید تو تابستان با یه برنامه مقدماتی جلو بری و خودت رو به جای نسبتا خوبی برسونی بعد تو پاییز کم کم خودت رو با برنامه ازمونها پیش ببری.. به هر حال بهتره تابستان رو فصلهای مهمه کتابها تمرکز کنید.من راهنمایی هایی کردم از انها میتونید استفاده کنید.
همون طور که آقای جهانی هم گفتند
چون تو تابستون هنوز حس درس خوندن درست و حسابی ایجاد نشده بهتره که هر چی رو که فکر می کنی مشکل داری رو بشینی بخونی ولی از پائیز حتما از برنامه موسسه پیروی کن
میدونم ک باید رو فصلای مهم تمرکز بیشتری داشته باشم ولی مشاورم چنان با قطعیت به هم میگه اگه این راهو نری ب نتیجه نمیرسی ک واقعا میترسم Sad
البته تا دو سه روز دیگه فصلای مهمو تموم میکنم چون دقیقا 5 روز بعد از نتیجه شروع ب خوندن کردم یعنی نگران فصلای مهم نیستم و ی جوراییم دوست دارم نتیجه خوندنمو تو این آزمونایی ک مشاورم میگیره ببینم

با این شرایطی که گفتم نظر شما هنوز اینه ک نباید تو تابستون آزمون بدم؟؟؟
میتونم بپرسم کدوم موسسه و پیش کدوم مشاور دقیقا رفتید؟
(23 تير 1392 08:00 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]میتونم بپرسم کدوم موسسه و پیش کدوم مشاور دقیقا رفتید؟

مدرسان شریف من کرمانشاهم فکر نکنم مشاوراینجارو بشناسید

هنوزم نظرتون اینه ک تابستون آزمون ندم؟؟
آزمونایی ک میگیرن آزمونای پارسال همین موسسه است
(24 تير 1392 06:20 ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 تير 1392 08:00 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]میتونم بپرسم کدوم موسسه و پیش کدوم مشاور دقیقا رفتید؟

این مشاورهای شهرستان مدرسان شریف رو باید درشون رو گل بگیری بس که داغون و زبون نفهم هستند... من خودم سه ساله مشاور مدرسان هستم و از این دست مشاوره ها کم ندیدم تو شهرستان ها انجام بدن... از من به شما نصیحت کلا بیخیالش بشید و دنبال یه مشاور دیگه باشید. تو همین مانشت میتونید به مراتب مشاوره های بهتری یافت کنید.
(24 تير 1392 07:55 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1392 06:20 ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط: [ -> ]

این مشاورهای شهرستان مدرسان شریف رو باید درشون رو گل بگیری بس که داغون و زبون نفهم هستند... من خودم سه ساله مشاور مدرسان هستم و از این دست مشاوره ها کم ندیدم تو شهرستان ها انجام بدن... از من به شما نصیحت کلا بیخیالش بشید و دنبال یه مشاور دیگه باشید. تو همین مانشت میتونید به مراتب مشاوره های بهتری یافت کنید.

من برنامه خودمو داشتم ب خاطر با قطعیت حرف زدن مشاورم مبنی بر اینکه قبول نمیشی، برنامه مو تغییر دادم و الان دارم اون چند فصل از فصلای مهمی ک مونده رو میخونم تا بعد از اینکه تموم شد برم سراغ سر فصلای آزمون .
الان نظر شما اینه که من برنامه قبلیمو پیش ببرم یا بعد از خوندن فصلای مهم طبق برنامه آزمون پیش برم؟؟؟
و اینکه اصلا ب نظر شما بهتره چی کار کنم آزمون بدم یا نه؟؟
من قبلا گفتم به چه دلیلی نباید ازمون شرکت کنیدSmile دیگه با خودتون هستSmileولی ازمونهای پاییز رو حتما حتما شرکت کنیدSmile در اون شکی نیست. ولی برای تابستان زودهSmile
بی خیال حرفش شو بیخود میگه
طبق برنامه خودت برو جلو
اون خودش تو کدوم دانشگاه درس خونده که اینطور با اطمینان حرف میزنه؟
رتبش چند شد؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع