تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معماری؟، مدیریت؟و یا هردو؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ، دوستان می خواستم بدونم برای کنکور امسال it ، از بین درس های معماری و مدیریت یکیشو انتخاب کنم و اونو بخونم ؟ ، یا اینکه با توجه به اینکه ظرفیت ها کمه ، جفتش رو بخونم؟
اگه وقت داری یا به خوندن مباحث تئوری و حفظی مثل مدیریت علاقه داری ان رو بخون،ضرر نداره شاید سوالای معماری سخت باشن نتونی بزنی؟یه ادمی مثل من حالم بهم می خوره از درسال مدیریت اصلا نمی خونمش
در ضمن مدیریت خیلی اسون تر از معماریه
در تاپیک زیر در این مورد صحبت شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ضمن تشکر از خانم انرژی مثبت من یه توضیحاتی به اون تاپیک اضافه کنم. اونم این که شاید شما واقعا وقت کنید هم مدیریت بخونید و هم معماری اما سر جلسه کنکور زدن پانزده تست مدیریت و دوازده تست معماری واقعا وقت گیر هست و در صورتی که ادمی هستی که تو زدن تستها سریع نیستی (و معمولا وقت کم میاری) بهتره که همین الان انتخابت رو بکنی و یکی از این دو را انتخاب کنی. اما اگر به نظرت ادمی هستی که سرعت تست زنیت بالا هست و وقت به اندازه کافی برای مطالعه این دو درس داری میتونی هر دو را مطالعه کنی(به ندرت بشه کسی همه شرایط رو داشته باشه)
در کل باید بگم که کنکور را جوری کردند که داوطلبا فقط یه گرایش رو از قبل نشانه بگیرند و از قبل معلوم باشه کی مدیریت خونده و کی معماری.هر چند انتخاب سختیه وتوش ریسک زیاد هست ولی خوب فرق ادمهای موفق با ادمهای نا موفق دقیقا تو همین انتخابهاشون خلاصه میشه.
(22 تير 1392 12:15 ب.ظ)jahani نوشته شده توسط: [ -> ]ضمن تشکر از خانم انرژی مثبت من یه توضیحاتی به اون تاپیک اضافه کنم. اونم این که شاید شما واقعا وقت کنید هم مدیریت بخونید و هم معماری اما سر جلسه کنکور زدن پانزده تست مدیریت و دوازده تست معماری واقعا وقت گیر هست و در صورتی که ادمی هستی که تو زدن تستها سریع نیستی (و معمولا وقت کم میاری) بهتره که همین الان انتخابت رو بکنی و یکی از این دو را انتخاب کنی. اما اگر به نظرت ادمی هستی که سرعت تست زنیت بالا هست و وقت به اندازه کافی برای مطالعه این دو درس داری میتونی هر دو را مطالعه کنی(به ندرت بشه کسی همه شرایط رو داشته باشه)
در کل باید بگم که کنکور را جوری کردند که داوطلبا فقط یه گرایش رو از قبل نشانه بگیرند و از قبل معلوم باشه کی مدیریت خونده و کی معماری.هر چند انتخاب سختیه وتوش ریسک زیاد هست ولی خوب فرق ادمهای موفق با ادمهای نا موفق دقیقا تو همین انتخابهاشون خلاصه میشه.

آخه چون سال اولمه که کنکور میدم و هنوز هیچ کنکور ازمایشی ای ندادم ، دقیقا سرعت تست زنیم رو نمیدونم...

آخه این مشاور ها واقعا آدم رو گیج میکنند ها ، هر کدو یه چیزی میگن ... ،

پس میگین که یکیش رو انتخاب کنم؟

وضعیت ظرفیت ها چه جوری شده جدیدا؟
لینک مرجع