تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: همه چيز در مورد هوش مصنوعي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من دارم شبکه عصبی رو از رو HELP متلب می خونم تقریباً برای شروع خوبه و از تعایف اولیه شروع کرده و داره می ره جلو ...کلاً حس می کنم خوب گفته..........
برو تو HELP متلب سرفصل NEURAL NETWORK TOOLBOX و از قسمت USER GUIDE بخون .........
........................................................
ریاضی و سیگنالم انقدر که فک می کنی پیچیده نیس من خودم فقط در حد مقدمه و اینکه سری فوریه چیه می دونم ....
اولاش هم به همین حد نیازه .......... لازم نیست که بشینی سری فوریه بگیری تو متلب با یه تابع این کارا می کنی فقط باید مفاهیم اولیه و تعاریف بدونی............. همین که بیای تو کار کم کم اونا رو هم یاد می گیری.........
.....................................................
با با انقدر این ریاضی و سیگنال بزرگش نکنید ........... گرچه خودم اولین بار سیگنال رو شدم 2 استاد برد رو نمودار شدم و با هفت افتادم و بار دوم با 10 پاسش کردم............
////////////////////////////////////////////
ولی اونجا یادگیری و اثبات بود اما الان قراره استفاده کنیم و همه اش از طریق نرم افزاره...........
....................................................................
البته این حرفا در حد مطالعات خودمه...........
یه پیشنهاد:::
می شه یه تاپیک یا انجمن برای پردازش تصویر و شبکه عصبی بذاریم و با هم بخونیم بریم جلو و هر کی کار بدرد بخوری کرد یا توابع جالبی در این زمینه پیدا کرد بذاریم و یه help کوچیک هم براش بذاریم تا آموزشی باشه برای بقیه ؟؟؟
حس می کنم اینطوری سریعتر می شه پیشرفت کرد؟؟؟
الان تقریباً می تونم بگم مانشت برای کسایی که کنکور دادن و از کنکور عبور کردن هیچ برنامه ای نداره
اینطوری میشه افراد باتجربه‌تر رو هم به مانشت وارد کرد.
اینطوری بار علمی مانشت هم خیلی میره بالا.........
به نظر من مانشت 95 درصد مطالبش شده چه آزمونی برم، چطوری بخونم، کی چجوری خونده و ...
درسته بیشتر کاربران مانشت پشت کنکوری هستند اما باید به کسایی که کنکور رو رد کردن هم انگیزه داد تا باز هم به مانشت بیان......
بزودی کارهای آموزشی ارشد را روی یک مسیر مشخص میگذاریم و بخش تحقیقات و کارهای علمی بخصوص روباتیک و پردازش تصویر را که قبلا" هم پیشنهاد شده بود را راه می اندازیم تا مانشت فقط واسه کنکوریها نباشه.
(31 تير 1390 04:53 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]بزودی کارهای آموزشی ارشد را روی یک مسیر مشخص میگذاریم و بخش تحقیقات و کارهای علمی بخصوص روباتیک و پردازش تصویر را که قبلا" هم پیشنهاد شده بود را راه می اندازیم تا مانشت فقط واسه کنکوریها نباشه.

اگه میشه زودتر تا ما هم از تابستونمون یه استفاده خوب کرده باشیم. ممنون
%100 درس هوش رو بهتون پیش نیاز میدن . چون معلوماتش برای گذراندن دروس دیگه خیلی حیاتی هست و کاری به رتبه ای که آوردید ندارن . چون گرایش شما سخت افزار بوده و این درس رو پاس نکردید باید توی ارشد بگذرونید
کسی نمونه سوال شبکه عصبی و فازی داره؟

ممنون میشم کمک کنین
(06 تير 1391 04:22 ب.ظ)mehdiweb نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نمونه سوال شبکه عصبی و فازی داره؟

ممنون میشم کمک کنین
برو از اینجا بردار تا نبستن سایتو.
استادش همین روزاس که فایل ها رو برداره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوستان
کسی میتونه چارت هوش مصنوعی رو در مقطع کارشناسی ارشد به من بده؟
کلا چند واحد باید بگذرونیم؟ و این واحدها و ترتیب برداشتنشون به چه صورته
و آیا در همه دانشگاها یکیه یا فرق میکنه؟
بفرمایید دوست عزیز. فایل pdf رو مطالعه کنید به خیلی از سوالاتتون میرسید.
سلام ممنون واسه اطلاعات خوبتون.
من اطلاعاتی درباره رشته هوش ندارم و الان باید موضوع پروزه انتخاب کنم.
واسه سیستم خبره و شبکه عصبی ...
کسی کیتونه راهنمایی کنه؟
ریاضییات خوبی هم ندارم Smile
سلام دوستان
من هوش مصنوعی و رباتیک میخونم و ترم ۲ هستم
میشه اطلاعاتی درمورد درس مدل های گرافی احتمالاتی بدین ؟
و اگر جزوه یا نمونه سوال ویا هرچیزی مربوط ب این درس دا ین اینجا قرار بدین
ممنون میشم
سلام، روز همگی خوش، من داستانم یه کم پیچیدس و الان بعد از خوندن ارشد یه رشته دیگه (کارگردانی) در دانشگاه تهران، به دلیل اینکه به شدت علاقمند بودم به کامپیوتر و هوش مصنوعی و اصلا کارم و شغلم با کامپیوتر بود تصمیم گرفتم وارد رشته فناوری اطلاعات شدم و الان امسال میخوام که برای ارشد هوش مصنوعی امتحان بدم. اگه ممکنه دوستانی که سابقه دارن در این رشته و کنکورش راهنمایی بدن. AngelAngel
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع