تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شروع به مطالعه با کدام یک از دروس زیر...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.

۱_همه کتابهای من ماله سال ۸۸ به نظر شما کتابهای ۸۸ نسبت به کتابهای ۹۲ چقدر عوض شدن ؟

و اینکه فک میکنید کتابهای جدید بخرم خوبه یا قبلیارو بخونم ؟

۲_به نظر شما از کدوم کتاب شروع کنم به خوندن ؟ من ترم یک کارشناسی ناپیوسته هستم یعنی ترم یک تموم شد. اینو از اون لحاظ میپرسم که هنوز بعضی از کتابها رو نخوندیم. از بین کتابهای سیستم عامل،مدار،ساختمان داده کدومش رو اول بخونم ؟

مرسی
مطالب توی کتابا عوض نمیشه فقط نکات جدید سئوالات کنکور بعد از 88 بهشون اضافه میشه
برای کنکوری که قراره 3 ترم دیگه بدی هم الان هیچ کتابی نخر چون ممکنه منبع جدیدتری بیاد
به نظرم دروس پراهمیت و پر ضریب رو سعی کن کتاباش رو بروز گیربیاری و مخصوصا از تست های 3 سال اخیر استفاده کن..
اول ساختمان داده رو خوب بفهم چون مبنای خیلی درساست..
مدار منطقی هم اگه دقیق و کامل بخونی میشه چند تست بزنی..

بعدش هم سیستم عامل بخون .البته انتظار نداشته باش تست سیستم رو بزنی!!!!من خودم کنکور سال قبل رو با اینکه کتاب حقیقت رو واسه سیستم خورده بودم تو دولتی فقط یک تست زدم که درست بود..تو کنکور آزاد هم به سیستم دست نزدم!!!!منظورم اینه که میشه طراح بپیچونت!!!!اما اگه متوسط بیاد به امید خدا میشه بزنی!!!
موفق باشی.
سلام.

مرسی از دوستان.

چطوره من فعلا با همین کتابها شروع کنم به خوندن بعد سال بعد یه سری کتابهای مهم رو ویرایش جدید بگیرم دوره کنم ؟
لینک مرجع