تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشاوره انتخاب رشته یا گرایش برای شرکت در کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام به همه شما عزیزان.
من بار اولیه که تو انجمن شما ارسالی دارم . امیوارم منو تو جمع خودتون بپذیرد.Blush
راستش تو اینترنت مشغول گشت و گذار بودم که اتفاقی به این سایت برخورد کردم. دیدم اینجا تا دلم بخواد رتبه برتر کنکور داره . آخه می خوام واسه ارشد بخونم. من فارغ التحصیل رشته نرم افزارم. اما نمی دونم واسه ارشد نرم افزارشرکت کنم یا IT؟؟؟؟؟ می خوام از همین الان شروع کنم به خوندن. اما سر دوراهی گیر کردم یه سری می گن IT یه سری می گن نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون می شم راهنماییم کنین. با تشکر.
(21 خرداد 1392 05:31 ب.ظ)Aseman 128 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به همه شما عزیزان.
من بار اولیه که تو انجمن شما ارسالی دارم . امیوارم منو تو جمع خودتون بپذیرد.Blush
راستش تو اینترنت مشغول گشت و گذار بودم که اتفاقی به این سایت برخورد کردم. دیدم اینجا تا دلم بخواد رتبه برتر کنکور داره . آخه می خوام واسه ارشد بخونم. من فارغ التحصیل رشته نرم افزارم. اما نمی دونم واسه ارشد نرم افزارشرکت کنم یا IT؟؟؟؟؟ می خوام از همین الان شروع کنم به خوندن. اما سر دوراهی گیر کردم یه سری می گن IT یه سری می گن نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون می شم راهنماییم کنین. با تشکر.

دوست عزیزم با گفته های مردم نمیشه که!!!
مهم اینه خودت چی میگی!

Sent from my iPad using Tapatalk
چی برات مهمه؟
فقط مدرک؟
فقط قبول شدن؟
آینده شغلی؟
....؟
علاقه که کدوم رشته داری و فک میکنی که از پسش بر میای و میتونی تا ته ش ادامه بدی.
واسم خودم چیزی که از همه مهم تره اینه که از خوندن و یادگرفتن لذت می برم واسه همین می خوام ادامه بدم چون حس می کنم چیزای بیشتری می خوام یاد بگیرم . صرفا مدک گرفتن واسم اصلا مهم نیست . از اینکه تحصیلکرده مدرکی باشم بدم میاد. خودم چیزی که از همه بیشتر دوست دارم مباحث تجریه و تحلیل سیستمه که فکر کنم بر می گرده به مهندسی نرم افزار. از برنامه نویسی ام اصلا خوشم نمیاد. تو کارشناسی ام همیشه از برنامه نوشتن فراری بودم . واسه همین تصمیم گرفته بودم IT بخونم چون می گن واسه ارشد برنامه نویسی نداره. اما دوستام بهم گفتن چون قبولی تو IT سخت تر از نرم افزاره بهتره که نرم افزار بخونم. تا شانس قبولیم بره بالا. آینده شعلی ام واسم خیلی مهمه. به نظرم واسه همه مهمه. پاک قاطی کردم ممنون میشم راهنماییم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام.
به مانشت خوش اومدی :-)
اگه تجزیه و تحلیل سیستم دوست داری به نظرم برو گرایش MIS بخون که از گرایشای IT هستش.
بقیه رو هم بیخیال که میگن IT سخته و اینا. یعنی اینطوری نیست که تو به آسونی توی نرم افزار قبول شی. نه! تلاشت رو باید توی هر دو رشته بکنی.
به هر حال نظر من روی MIS ه.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 4
(22 خرداد 1392 03:13 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
به مانشت خوش اومدی :-)
اگه تجزیه و تحلیل سیستم دوست داری به نظرم برو گرایش MIS بخون که از گرایشای IT هستش.
بقیه رو هم بیخیال که میگن IT سخته و اینا. یعنی اینطوری نیست که تو به آسونی توی نرم افزار قبول شی. نه! تلاشت رو باید توی هر دو رشته بکنی.
به هر حال نظر من روی MIS ه.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 4

مرسیییییییییHeart
میشه در مورد رشته MIS بیشتر واسم توضییح بدین؟؟؟؟؟؟؟
تو نت سیرچ کن عزیزم.
مدیریت سیستم های اطلاعاتی
(22 خرداد 1392 03:49 ب.ظ)Aseman 128 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسیییییییییHeart
میشه در مورد رشته MIS بیشتر واسم توضییح بدین؟؟؟؟؟؟؟
همینطور که خانوم zeinab گفت، راجع بهش توی اینترنت سرچ کن.
باید بری دنبال درسی که از خواندن اش لذت ببری ... برو چارت درسی ارشد تمام رشته ها موردنظر دربیار و ببین کدام درسا دوست داری ... برو سایت دانشگاه های اصلی، چارت درسی راحت پیدا میشه ...

بهترین آرزوها
مرسی از راهنمایی همه ی شما عزیزان
سلام دوستان
الان یه سوال اساسی تو ذهنم نقش بسته
که الان دارم واسه ارشد 93 میخونم واسه گرایش شبکه بخونم یا فناوری اطلاعات
با وجود این که هم به مباحث مدیریتی علاقه دارم و هم به شبکه
اینده شغلی و تحصیلی کدوم یک از این گرایش ها بهتره
گرایش شبکه تهش به کجا میرسه ؟ کار عملی ؟ تدریس ؟
گرایش فناوری اطلاعات تهش چیه ؟ تدریس ؟
سپاس
با سلام به همه ی شما دوستان

وقت همگی بخیر _ طاعات و عباداتتون قبول

دوستان، من سخت افزار خوندم و الان نمی دونم برای ارشد سخت افزار رو ادامه بدم یا آی تی بخونم ( منظورم امنیت شبکه یا شبکه است) به سخت افزار علاقه ی چندانی ندارم اما شبکه رو خیلی دوست دارم، یعنی به سخت افزار ترجیحش میدم

پایگاه و هوش مصنوعی و مدیریت رو پاس نکردم و در دوران تحصیل هم درسم خیلی تاپ نبوده

فقط هم می خوام اصفهان قبول بشم ( یا دانشگاه اصفهان یا دانشگاه صنعتی ) که نمی دونم تا چه رتبه ای می گیرن و آیا اصلا گرایش شبکه یا امنیت رو دارن یا نه؟

خواهش می کنم کمکم کنید تا هر چه زودتر تصمیم بگیرم

با سپاس از همه ی شما
چیزی که هنوز باهاش درگیرم اینه که کدوم گرایشو انتخاب کنم!
خودم رشتم نرم افزار هستش ولی علاقه ی زیادی به برنامه نویسی ندارم اما میتونم باهاش کنار بیام؛به شبکه و امنیت اطلاعات علاقه دارم ولی درسای کنکور آی تی خیلی کمتره ؛ میترسم قید چنتا درسو بزنم تمرکز کنم رو درسای آی تی ؛ بعدش نظرم عوض بشه بخوام گرایشای کامپیوترو برم! اینجوری کلی عقب میمونم
حالا موندم چیکار کنم ؛بازار کار هم خیلی برام مهمه! به نظرتون کدوم بهتره?¿؟
کسی ب ما کمک نمیکنه¿ ):
سلام.

ببین به نظر من نرم افزار چیزی جز برنامه نویسی نیست.
آی تی خیلی خیلی گسترده تر و جذاب تره.

به نظرم چون به برنامه نویسی علاقه نداری و از طرفی درسهای آی تی واسه ارشد کمتره، برو آی تی.

البته به شرطی که وسطش پشیمون نشی Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع