تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خطا در ns2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
من در حین شبیه سازی پروتکل aodv تو شبکه ی وایرلس به یه خطا برمیخورم که نمیدونم چه کارش کنم. البته هر کد شبکه ای دیگه ای ام که شبکش وایرلس هست ،این خطارو میده :
warning: Please use -channel as shown in tcl/ex/wireless-mitf.tcl
کسی هست بدونه این خطا علتش چیه؟
البته تو شبیه سازی با ns2 تازه کار هستم ، سعی کردم با سرچ چیزی دستگیرم بشه ولی نشد. خواهش میکنم راهنمایی کنید چون کارم خیلی گیرهHuh
بچه ها خواهش میکنم اگه کسی میدونه با این خطا باید چکار کنم جواب بده کارم گیره و فرصتم کم
این ادرسی که گفته شده tcl/ex/wireless-mitf.tcl رو سر زدید؟ توضیحی داخلش نیست؟
بعد این warning هست خطا نیست و بدلیل wrning متوقف نمی شه عموما. مطمئنید خطای دیگه ای نداره؟
(27 مرداد 1392 04:40 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]این ادرسی که گفته شده tcl/ex/wireless-mitf.tcl رو سر زدید؟ توضیحی داخلش نیست؟
بعد این warning هست خطا نیست و بدلیل wrning متوقف نمی شه عموما. مطمئنید خطای دیگه ای نداره؟

انرژی مثبت عزیز خیلی ممنون که جواب دادید و ببخشید نشد زود جواب بدم آخه اینترنت نداشتمConfused
واقعیتش من این آدرسو پیدا نکردم. حتی wireless-mitf.tcl رو هم تو ویندوز سرچ کردم ولی این فایل tcl رو پیدا نکرد.
من کد برنامه رو براتون به صورت پ خ میفرستم اگه فرصت داشتید میشه یه نگا بندازید ببنید مشکلی داره یا نه؟
دوستان عزیز خواهش میکنم اگه بلد هستید کمک کنید
اگه من بخوام دوتا پروتکل رو در ns2 به صورت نموداری یا xgraph مقایسه کنم چه کدی باید وارد کنم؟
لینک مرجع