تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس بره ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اگه کسی مجازی قبول شده باشه و پردیس رو بعدش زده باشه می شه به جای مجازی پردیس ثبت نام کنه؟Sad
آخه دوتاش برای یک دانشگاهه
تازه پردیس کمتر متقاضی داره نسبت به مجازی

باید چکار کنم الان؟Sad
ببینید یه چیز دیگه ای هم هست
پردیس شهید بهشتی جدا از کنکور هم ثبت نام می کردن که توی شهریور امتحان بگیرن جدا از کنکور
می شه من برم بهشون اینا رو بگم و قبول کنن؟؟
من برام کلاس خیلی مهمه چون مجازی قبلا فکر می کردم کلاس داره اما الان فهمیدم کلاسای مستمر و پی در پی نداره و آموزش محور هست و ...
برای همین می خوام برم پردیس که سر کلاس بشینم
قبلا که زدم مجازی فکر می کرد م اگه یک سال دیگه کنکور بدم می تونم بعد انصراف بدم و دروس رو معادل کنم اما فهمیدم که نمی شه

من باید برم پردیسSad
شهریه پردیس اگر اشتباه نکنم تقریبا 4 برابر مجازی هست این رو هم در نظر بگیرید.
سلام تبریک میگم .
دوست عزیز مجازی که خیلی بهتر و مقرون به صرفه تر از پردیس هاست . هزینه پردیس چیزی حدود 4 الی 5 میلیون در هر ترم میشه اما برای مجازی خیلی کمتر هست .
من می خوام سر کلاس برم
هزینه مساله ای نیست
من به کلاس نیاز دارمSadSad
این فایل هزینه شهریه پردیس ارس - دانشگاه تهران هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این لینک درمورد پردیس دانشگاه شهید بهشتی هست . پارسال هم بدون کنکور میگرفتند نیازی هم نیست ناراحت باشید که چرا پردیس را بعد از مجازی زدید .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید تماس بگیرید چون هر دو انتخابتون مربوط به یک دانشگاه میشه میتونید صحبت کنیدپردیس ها چون هزینه بالایی داره خیلی طرفدار نداره و احتمال زیاد تکمیل ظرفیت میدن . در هرصورت پیگیر باشید ولی مجازی هم کلاس های آنلاین داره شیوه آموزشی هم به خاطر ضبط کلاس ها و آماده سازی فلش ها و اسلایدها خوبه .
موفق باشید.

درضمن مجازی با کنکور خیلی بهتر از مجازی بدون کنکور هست . هم از نظر اعتبار و هم از نظر هزینه مجازی با کنکور مقرون به صرفه تر هست . بازهم هر طور صلاح میدونید.
لینک مرجع