تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قرض یه سری کتاب مهندسی کامپیوتر تا بهمن ماه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام... میخوام یه سری کتاب کنکوری مهندسی کامپیوتر رو قرض بدم تا بهمن!!

چون قصد فروش ندارم اصلا.اما میتونم به کسی تا پایان کنکور قرض بدم و بعد بهم برگدونن( البته سالم برگردونن دیگه :coolSmile.. باشههههه؟؟؟وگرنه باید عین اونو بخرن Wink

اگر دوستانی میخوان قرض بگیرن خبر بدن. بچه هایی که راهشون نزدیکه براشون بهتره،چون پول پست نمیدن و میشه حضوری بگیرن اگه براشون میصرف البته ..من از مازندران هستم.
با سلام
ساختمان داده و نظریه و طراحی الگوریتم و زبان و مدار و هوش و حل تشریحی کنکور رو میخواستم
بنده تهران هستم
ایمیلم:javaherimanesh_ma@yahoo.com
مرسی
سلام
مرسی از لطف شما

من آمار پارسه رو میخوام و نظریه پارسه
اگر که دارین و براتون مقدور هست که قرض بدین
منم قول میدم که صد در صد سالم بهتون برگردونم
به زودی پاسخ میدم.. درگیر یه سری از کار هام
سلام، من از مازندران هستم، خیلی هم با سلیقه ام، میشه لطف کنید یه چندتاشو به من قرض بدین؟؟؟
ممنون میشمHeart
سلام
اگر میشه به منم کتابای زبان عمومی و تخصصی پارسه رو بدید(منم قول میدم همونجور که بهم دادید بهتون برگردونمشون)

راستی سحرخانم کتابای پارستون ماله چه سالی هستن؟
دوستان سلام.. متاسفانه بعضی از کتابهام رو چون با دوستم با هم خریدیم..قصد فروش داره و بقیه رو قرض میدم!! اون لیست اولیه رو اصلاح میکنم... چند نفری بهم پیام دادید و منم تا جایی میشد گفتم بین همه تقسیم بشه..
کتاب زبان تخصصی و عمومی و نظریه ارسه رو نه ندارم.. همچنین کتاب هوش و حل کنکور و پایگاه رانکوهی.. کتابام زیاد نیس..
سلام
من از قائمشهرم
خودم همه کتابای مدرسان و دارم اما از چندتا کتابا راضی نیستم
ممنون میشم بهم قرض بدی
امسال کنکور هم دادم ولی خراب کردم 5000 شدم
خواستم بدونم مازندران کسی رو میشناسی طراحی و ساختمان کلاس کنکور بزارن؟متاسفانه استاد خوب گیر نیاوردم
09361655350 لطف میکنی اگه کمکم کنی
چه کتابایی رو لارم دارید؟
نه کسی رو نمیشناسم
(27 اردیبهشت 1393 04:39 ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط: [ -> ]چه کتابایی رو لارم دارید؟
نه کسی رو نمیشناسم

محاسبات عددی ساختمان گسسته وآمار پارسه
ساختمان داده و سیستم عامل حقیقت
سلام

من امسال شرکت میکنم میخواستم کتاب پارسه بخرم توی نت زده بود 90 تومن
ولی ترسیدم کلاهبردار باشن
میتونین کتاب پارسه بهم بدین؟
لینک مرجع