تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 2 نرم افزار- علوم تحقیقات فارس-تراز ۸۱۲۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این هم کارنامه
خیلی عالیه
کسانی که علوم تحقیقات تهران قبول شدند، باید شدیداً خداشون رو شاکر باشن که شما اونجا رو انتخاب اول نزدین، وگرنه یکیشون از ته جدول پرت می شد بیرون!

موفق باشید
(15 شهریور 1392 12:28 ب.ظ)farshadx نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی عالیه
کسانی که علوم تحقیقات تهران قبول شدند، باید شدیداً خداشون رو شاکر باشن که شما اونجا رو انتخاب اول نزدین، وگرنه یکیشون از ته جدول پرت می شد بیرون!

موفق باشید

یعنی چی اونوقت؟ پرت می شد بیرون؟
(15 شهریور 1392 03:02 ب.ظ)mohammadtaha نوشته شده توسط: [ -> ]

موفق باشید

بله دیگه!
خب اگه ایشون با این تراز توپ علوم تحقیقات رو انتخاب اول می زدن و قبول می شدن ، یکی با تراز 7152 (آخرین نفر قبول) پرت می شد بیرون (قبول نمی شد اون واحد رو دیگه ) Big GrinBig GrinBig Grin

غیر از اینه ؟ Tongue
ممنون از لطفتون Shy
من شیراز برام بیشتر ارزش داشت
ایشالا همه به خواسته هاشون برسنSmile
سلام
من سال دیگر آخرین فرصت برای ارشد آزاد نرم افزار دارم. میرم ترم ۷
امکان داره لطف بفرمائید منابع مطالاعاتی برای قبولی در ارشد ازاد چی ها هستند؟ میخوام ریسک نکنم و بدانم قبولم.در شهر اولم.
من آشنایی چندانی ندارم و موارد امتحانی شامل این درس ها هست.
کتاب هایی که دارم
گسسته پوران مال ۲ سال پیش) + گریمالدی
ساختمان داده: مقسمی (مال ۳ سال پیش) + اصول ساختمان داده ها در ++ C حسین علیزاده
پایگاه داده: تالین ساهاکیان
منطقی:مانو
زبان : infotech
سیستم عامل:سیلبرشاتس + مقسمی
نظریه: نظریه ابراهیم اکبری
کتاب هایی که میتونم از دوستم بگیرم و اینها رو بهم گفته دارم:
ساختمان هورویز
پایگاه رانکوهی الگوریتم clrs نظریه لینز با حل مساله زبان = ۵۰۴ (اگر درست گفته باشم)
محاسبات و ریاضی مهندسی نخونم بنفعم هست.تا بخوام بفهمم چی شده فکر کنم کل وقتم بگیره.چون محاسبات اختیاری بود پاس نکردیم.ریاضی مهندسی هم خراب... وقتش بزارم روی درس دیگه امیدواری بیشتر هست.

مهندسی نرم افزار نه خودم کتاب دارم نه رفیقم.
پایه درسی هم قوی نیست و درسته مثلا منبع منطقی مانو بود یا سیتسم عامل سیلبر شاتس اما اصولا استاد نمی رسید کتاب تمام کنه یا بعضی جاها تدریس نشده!!
سهمیه و اینا هم هیچی ندارم. ممنون از کمک دوست عزیز
۱ - زبان تخصصی انگلیسی، ۲ - ریاضیات ( ریاضیات مهندسی ، محاسبات عددی ، ساختمانهای گسسته )، ۳ - دروس
مشترک ( ساختمان داده ها ، مدارهای منطقی ، نظریه زبان ها و ماشین ها وسیستم عامل )،
۴-تخصصی نرم افزار (الگوریتم پایگاه داده مهندسی نرم افزار)
ضریب:
شماره درس ضریب
۱ ۲
۲ ۲
۳ ۳
۴ ۴
سلام به شما
من تمام منابع کتاب اصلی رو نخوندم و تمام مفاهیم دروس رو تو دانشگاه قبلا خونده بودم و بیشتر رو کتاب تست ودرس وقت گذاشتم
به نظر من برا آزاد چون قبول شدنش اصلا سخت نیست میشه از رو این مدل کتابا هم نتیجه ی خوبی گرفت

من چند تا کتاب پوران داشتم مثل طراحی الگوریتم ،مدار منطقی ،معماری و گسسته
چند تا هم کتاب مدرسان شریف مثل پایگاه داده ها ،ساختمان داده ها و سیستم عامل و نظریه هم مقسمی خوندم.

به شما پیشنهاد می کنم که سیستم عامل و نظریه و آمار و گسسته رو از پارسه بخونید و پایگاه داده رو از مقسمی
و البته اگر با مفاهیم مشکل دارید اول مباحثی روکه مسلط نیستید از منبع بخونید
موفق باشید
(15 شهریور 1392 03:11 ب.ظ)farshadx نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 شهریور 1392 03:02 ب.ظ)mohammadtaha نوشته شده توسط: [ -> ]

موفق باشید

بله دیگه!
خب اگه ایشون با این تراز توپ علوم تحقیقات رو انتخاب اول می زدن و قبول می شدن ، یکی با تراز ۷۱۵۲ (آخرین نفر قبول) پرت می شد بیرون (قبول نمی شد اون واحد رو دیگه ) Big GrinBig GrinBig Grin

غیر از اینه ؟ Tongue

صحیح. من تازه تو حیطه کنکوری خوندن قرار گرفتم. امیدوارم بتونم امسال خودمو نشون بدم
لینک مرجع