تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها وجود داره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چتدتا سوال در رابطه با سهمیه شاگرد اولی داشت:
۱-برای افرادی که کارشناسی ناپیوسته بودن امکان استفاده از سهمیه شاگرد اولی وجود داره؟
۲- برای استفاده به چه صورت باید اقدام کنن؟
آره من دو تا از دوستام که ناپیوسته بودن الان با سهمیه های شاگرد اولی دارن مدرس و علم و صنعت درس میخونن. ولی روال کارشو نمیدونم فک نکنم فرقی با پیوسته ها داشته باشه
دوستان من که ورودی بهمن هستم میتونم استقاده کنم؟
(14 شهریور 1392 05:15 ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من که ورودی بهمن هستم میتونم استقاده کنم؟

(14 شهریور 1392 12:57 ب.ظ)pourya14 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چتدتا سوال در رابطه با سهمیه شاگرد اولی داشت:
۱-برای افرادی که کارشناسی ناپیوسته بودن امکان استفاده از سهمیه شاگرد اولی وجود داره؟
۲- برای استفاده به چه صورت باید اقدام کنن؟

فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

1- بله ، وجود داره
2- به قسمت استعداد های درخشان دانشگاتون مراجعه کنین . کار معرفی شما رو به عنوان شاگرد اول ، اونا بر عهده دارن .
نقل قول: فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

۱- بله ، وجود داره
۲- به قسمت استعداد های درخشان دانشگاتون مراجعه کنین . کار معرفی شما رو به عنوان شاگرد اول ، اونا بر عهده دارن .

باید به هر دو دانشگاه برم یا فقط دانشگاه کارشناسیم؟
(14 شهریور 1392 08:33 ب.ظ)pourya14 نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: فرقی نداره ورودی بهمن باشین یا مهر ، این امتیاز مال شماست و میتونین استفاده کنین .

۱- بله ، وجود داره
۲- به قسمت استعداد های درخشان دانشگاتون مراجعه کنین . کار معرفی شما رو به عنوان شاگرد اول ، اونا بر عهده دارن .

باید به هر دو دانشگاه برم یا فقط دانشگاه کارشناسیم؟

فقط به دانشگاه آخرین مدرک تحصیلیتون باید برین . یعنی همون کارشناسی.
لینک مرجع