تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱ هوش مصنوعی -واحد مشهد - تراز ۹۸۲۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خدا رو هزاران بار شکر برای این هفته ی دوست داشتنی
بعد از رتبه ۳ المپیاد کامپیوتر که دیروز اومد بالاخره چشمم به یه رتبه ۱ افتاد...
تبریک فراوان واسه هر 3 موفقیت بزرگ
(14 شهریور 1392 10:29 ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک فراوان واسه هر ۳ موفقیت بزرگ

ممنونم دوست عزیزم
واقعا لذت بخشه جای یکی دیگر رو گرفتن بیخود و بی جهت ...
تبریک
(14 شهریور 1392 09:36 ب.ظ)sy_NBA نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو هزاران بار شکر برای این هفته ی دوست داشتنی

سلام؛ آقا اولا تبریک میگیم، بعد لطفا واضح تر توضیح بدید این کارنامه چیه؟
رتبه 3 امپیاد کامپیوتر شدین؟
واحد مشهد یعنی چه؟ انتخاب دانشگاه رو اونجا زدین؟
مرسی
یعنی اینکه ایشون در کنکور سراسری ارشد هم رتبه خوبی کسب کردند و اینجا در دانشگاه ازاد هم رتبه 1 واحد مشهد شدند
(16 شهریور 1392 03:59 ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی اینکه ایشون در کنکور سراسری ارشد هم رتبه خوبی کسب کردند و اینجا در دانشگاه ازاد هم رتبه ۱ واحد مشهد شدند

راستش اولین بارم هست که کارنامه دانشگاه آزاد رو می بینم، بسیار ممنونم.
(16 شهریور 1392 04:02 ب.ظ)poldasht نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1392 03:59 ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی اینکه ایشون در کنکور سراسری ارشد هم رتبه خوبی کسب کردند و اینجا در دانشگاه ازاد هم رتبه ۱ واحد مشهد شدند

راستش اولین بارم هست که کارنامه دانشگاه آزاد رو می بینم، بسیار ممنونم.

تبریک میگم ایشاالله این موفقیت ها همچنان ادامه داشته باشه و همه به اون نتیجه ای که لیاقتشو دارن دست پیدا کنن.Smile
(14 شهریور 1392 09:36 ب.ظ)sy_NBA نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو هزاران بار شکر برای این هفته ی دوست داشتنی

تبریک میگم بهتون

(16 شهریور 1392 03:26 ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا لذت بخشه جای یکی دیگر رو گرفتن بیخود و بی جهت ...
تبریک

دوست گرامی این دوستمون جای کسیو نگرفتن چون به هر حال چه ازاد را ثبت نام کنند و چه سراسری به هر حال اون یکی کرسی دانشگاهی را که اشغال کردن در حال حاضر در تکمیل ظرفیت به شخص دیگری خواهند داد Smile

سلام
خیلـــــــــــــــــی تبریک میگم..هم به عنوان هم دانشگاهی دوران لیسانستون (من ورودی 84 سجاد بودم)Tongue و هم به عنوان هم شهری (فکر میکنم با توجه به اطلاعات پروفایلتون مشهدی Shyهستین) و نیز ورودتون به عنوان عضو جدید بچه های هوش ارشدSmile...انشالله موفقیت های روزافزون در انتظارتان باشد.
موفق باشیدSmile

تبریک میگمHeart
شما که رتبه3 المپیاد شدین خدمت سربازی معاف میشین یانه؟اخه من شنیده بودم معاف میشن!
این المپیاد که میگن چه جوریاست؟ مرحله اولش که همون کنکوره ؟ درست میگم؟ بعدش چی؟ لطفا یکی توضیح بده.
سلام دوستان اگه میشه لطفاً راهنماییم کنین.
با تراز 5417 هوش مصنوعی و تراز 5266 معماری کامپیوتر آیا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟
(17 شهریور 1392 02:16 ب.ظ)farzad1985 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان اگه میشه لطفاً راهنماییم کنین.
با تراز ۵۴۱۷ هوش مصنوعی و تراز ۵۲۶۶ معماری کامپیوتر آیا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟

صد درصد.البته شهرستان ها ...
(17 شهریور 1392 08:31 ب.ظ)aboualfazl نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 شهریور 1392 02:16 ب.ظ)farzad1985 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان اگه میشه لطفاً راهنماییم کنین.
با تراز ۵۴۱۷ هوش مصنوعی و تراز ۵۲۶۶ معماری کامپیوتر آیا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟

صد درصد.البته شهرستان ها ...

تراز 5417 هوش رتبش چند میشه؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع