تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: با تراز 5258 + سهمیه ممتازین میشه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد آورد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ممنون میشم اگه جواب منو بدین
من چون سهمیه ممتازی رو داشتم و امیدم به بدون آزمون بود نخونده و بدون هیچ تلاشی رفتم سر جلسه . با کارشناسای مرکز که تماس گرفتم گفتن اگه 85 درصد نمره آخرین فرد قبول شده تو اون واحد رو بیاری قبولی ... من نمره کلم شده 5258 و نمره آخرین فرد قبول(علوم و تحقیقات اصفهان) شده 6124 ... الان که حساب میکردم دیدم 85 درصد نمره رو که آوردم که ، پس چرا مردود شدمSad
به نظرتون تو تکمیل ظرفیت امیدی هست علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم یا نجف آباد؟
آخه من به خاطر شرایط شغلیم و تاهلم جای دیگه نمیتونم برم
(15 شهریور 1392 09:49 ق.ظ)fati_mah نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ممنون میشم اگه جواب منو بدین
من چون سهمیه ممتازی رو داشتم و امیدم به بدون آزمون بود نخونده و بدون هیچ تلاشی رفتم سر جلسه . با کارشناسای مرکز که تماس گرفتم گفتن اگه ۸۵ درصد نمره آخرین فرد قبول شده تو اون واحد رو بیاری قبولی ... من نمره کلم شده ۵۲۵۸ و نمره آخرین فرد قبول(علوم و تحقیقات اصفهان) شده ۶۱۲۴ ... الان که حساب میکردم دیدم ۸۵ درصد نمره رو که آوردم که ، پس چرا مردود شدمSad
به نظرتون تو تکمیل ظرفیت امیدی هست علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم یا نجف آباد؟
آخه من به خاطر شرایط شغلیم و تاهلم جای دیگه نمیتونم برم

سهمیه ممتازین برا بهمن اعمال میشه
این نتیجه ای که الان اومده بدون اعمال سهمیه ممتازین هستش
البته چند روز دیگه جواب ممتازین بدون کنکور میاد
مهرداد عزیز ممنون از پاسختون
اینکه گفتین بهمن اعمال میشه یعنی تو تکمیل ظرفیت بهمن؟؟؟

من پارسال بدون آزمون ثبت نام نکردم چون شنیدم باید 6 ماه از فارغالتحصیلی گذشته باشه امسال میخوام این کارو بکنم به نظرتون با معدل 18/63 میتونم نجف آباد یا علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم؟

این جواب ممتازین بدون کنکور که گفتین چند روز دیگه میاد شامل حال من که پارسال بدون آزمون ثبت نام نکردم نمیشه نه؟

تو رو خدا راهنماییم کنین
لینک مرجع