تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 73 هوش مصنوعی - واحد قزوین - تراز 7145
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من هوش قزوین ( انتخاب اولم ) قبول شدم و تو آزمون سراسری هم دانشگاه تهران - پردیس ارس قبول شدم
به نظر شما کدوم یکی رو ثبت نام کنم ؟
کدومش با ارزش تره ؟

Huh
پردیس ارس هم هوش قبول شدی؟
منم هوش قزوین ترازم 6450 هست قبول نشدم بنظرتون تکمیل قبول میشم؟
بنظرتون بازار کار هوش خوب هست؟ والا من ناامید شدم میگن بازارکاریش خوب نیست خودمم موندم
قبول شدنمو که صد درصد میدونم قبول میشم علوم تحقیقات قزوین زده بودم الان قبول بودم
ولی میگن هوش خوب نیست بازار کار نداره آره؟
شما چی میگن؟
عزیز دل اگه واسه اینکه می خوای وارد بازار کار بشی ارشد میخونی اینکارو نکن با همون لیسانسم میتونی .با فوق هوش میتونی تدریس کنی و ممکنه در آینده واست موقعیت های دیگه پیش بیاد ،الان فوق نرم افزار زیاده باز هوش که کمه خودش یه امتیازه .موفق باشی
(15 شهریور 1392 07:46 ب.ظ)paki64 نوشته شده توسط: [ -> ]پردیس ارس هم هوش قبول شدی؟
منم هوش قزوین ترازم ۶۴۵۰ هست قبول نشدم بنظرتون تکمیل قبول میشم؟
بنظرتون بازار کار هوش خوب هست؟ والا من ناامید شدم میگن بازارکاریش خوب نیست خودمم موندم
قبول شدنمو که صد درصد میدونم قبول میشم علوم تحقیقات قزوین زده بودم الان قبول بودم
ولی میگن هوش خوب نیست بازار کار نداره آره؟
شما چی میگن؟

اول در رابطه با بازار کار نظر من اینه که با توجه به درس هایی که در کارشناسی ارشد گرایش نرم افزار خواهید خواند مثل سیستم عامل های پیشرفته یا معماری کامپیوتر پیشرفته کمک شایانی به شما جهت حضور موثر تر در بازار کار نخواهد کرد ( جز یکی دوتا درس ) و برای هر مهندس کامپیوتری که بخواهد در زمینه نرم افزار فعالیت کند بسیار سهل خواهد بود که این 2 درس را به صورت خودخوان گذرانده و از اطلاعات آن بهره ببرد با توجه به این که با خواندن درس هایی مثل نرم یک و دو و مهندسی نرم افزار پیشرفته در مقطع کارشناسی پیش زمینه بسیار خوبی برای خواندن این دروس خواهد داشت اما این موضوع در رابطه با گرایش هوش مصنوعی مصداق ندارد .
تمامی دروس این رشته کاملا جدید بوده و نیاز به استاد و گذاشتن زمانی قابل ملاحظه جهت تسلط بر مباحث این رشته دارد .
در کل هر مهندس کامپیوتری بالقوه مهندس نرم افزار هست اما هر مهندس کامپیوتری بالقوه مهندس هوش مصنوعی نیست .

خود هوش مصنوعی بسته به زمینه ای که می خواهید درش فعالیت کنید با رشته های دیگر تداخل دارد و این یعنی این رشته را می توان جز رشته های high tec قلمداد کرد . اگر بخواهید در زمینه روبوتیک کار کنید باید در زمینه الکترونیک و معماری کامپیوتر و کمی هم مکانیک وارد شید . اگر بخواهید نرم افزارهای هوشمند که بازارشون و کاربردشون رشد چشمگیری داشته ( به عنوان مثال همین smart phone هایی که درد ست دارید ) رو طراحی کنید هم بایداطلاعاتتون رو در زمینه مهندسی نرم افزار کامل کنید . پس به یاد همون ضرب المثل می افتیم که چون 100 آید 90 نیز آن ماست .

در آخر این توضیح باید بگم که در کارشناسی ارشد کسی که هوش مصنوعی میخونه میتونه با گذاشتن زمان لازم در سایر گرایش ها هم وارد بشه .

بازار کار هم الان اینطوره که هیچ کسی به مدرک شما پول نمیده ، تنها کلید بازار اینه که شما باید در یک فنی ، مهارتی یا تکنیکی تخصص ممتاز داشته باشین ، مطمئن باشین که برای یک متخصص ممتاز همیشه بازار کار وجود داره و صد البته برای متخصصین هوش مصنوعی بیشتر چون هم تعداد بسیار کمتر ، هم رشته نویی و هم کاربردهاش داره روز به روز بیشتر میشه .

موفق و پیروز باشید

دوستان عزیزی که این تاپیک رو مشاهده کردن لطف کردن و ما رو شرمنده کردن و در نظر سنجی شرکت نکردن
واقعا از همکاریه صمیمانشون سپاسگذارم Dodgy

Big Grin
کسی تو بوئین زهرا یا علوم تحقیقات قزوین گرایش هوش مصنوعی شرکت نکرده ببینم تراز آخرین فرد قبولیش چند شده...اینترنتو کشتم از بس سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم
با تراز 5417 آیا امیدی به قبولی هوش مصنوعی در تکمیل ظرفیت هست؟ اگر شانسی هست تو کدوم شهر؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
هوش مصنوعی پردیس قزوین 6348
هوش مصنوعی بویین زهرا 6164
سلام بچه ها من ترازه هوش ام شده ۶۵۲۱ به نظرتون کجاها بزنم واسه تکمیل ظرفیت
علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت میاره؟؟؟
با توجه به اینکه من عسلویه ام
لینک مرجع