تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: با رتبه ۵۵۳۸ هوش مصنوعي احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام . من رتبم 5538 شده تو هوش مصنوعی ارشد آزاد 92 . احتمال دلاره تو تکمیل ظرفیت اول یا دوم قبول شم.
در ضمن من کارمندم تو مدیریت بازرگانی هم قبول شدم ؟ کدوم بهتره برا ادامه . هوش مصنوعی یا مدیریت بازرگانی؟
سلام
رتبت 5538 شده ؟؟؟؟؟؟
یا (نمره کل)تراز؟؟؟؟؟
نمره کلم 5538 شده تو هوش مصنوعی . امکان داره تو تکمیل قبول شم ؟
(16 شهریور 1392 11:32 ق.ظ)victoriya1393@yahoo.com نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . من رتبم ۵۵۳۸ شده تو هوش مصنوعی ارشد آزاد ۹۲ . احتمال دلاره تو تکمیل ظرفیت اول یا دوم قبول شم.
در ضمن من کارمندم تو مدیریت بازرگانی هم قبول شدم ؟ کدوم بهتره برا ادامه . هوش مصنوعی یا مدیریت بازرگانی؟

سلام اگه سراسری مدیریت قبول شدی و در شغلت مدرک مدیریت به دردت میخوره مدیریت بخون
عزیزم کارمندی بنظرم اصلا درس نخون خواهر خودم مدیر مدرسه بود شش سال پیش ارشد آزاد خوند الان پشیمونه میگه به چه دردم خورد آخه اون زمان با ده میلیون طلا میخرید الان چهل میلیون پولش شده بود مدرکتشو گذاشته دم کوزه آبشو میخوره
اما اگه نگه واقعا علاقه داری علاوه بر علاقه مهم پیشرفت واقعا میخوای پیشرفت کنی به درجات عالی برسی بررسی کن واسه خودت ببین ارزش داره و اگه واسه مدرک میخوای بخونی برو رشته راحتر همون مدیریت
هوش بخونی میتونی هم سر کار بری هم درس بخونی؟
میخواستم راهنمایی کنم همین منکه صرفا ارشد واسه کار میخونم همین کار داشتم عمرا درس میخوندم من ترم اول ارشد پاس کردم یک بلایی سرآدم میارن فکر نکن مثل کارشناسی همش باید بخونی مقاله بدی اونم انگلیسی ببین توانایشو وقتشو حوصله شو از همه مهم تر ارزش داره این کار برات؟
با تراز 5346 هوش مصنوعی + سهمیه بسیجی تکمیل بهمن 92 میشه قبول شد از فردوس یا بوئین زهرا یا جایی دیگه ؟
در پاسخ بعد از اومدن نتایج برای دوستانی که آینده به این پستها مراجعه می کنند میگم که تراز آخرین نفر ثبولی بهمن سال 1392 5200 بود موفق باشید
لینک مرجع