تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پذیرش بدون کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میخواستم ببینم کسی میدونه پذیرش بدون کنکور چه جوریه ؟؟

ورودیای سال بالایی ما 3 تا اولشون رفتن شریف و نفر چهارم میتونست امیرکبیر بره ولی صنعتی اصفهان موند
من امروز فهمیدم منم 4ام ام . میخواستم ببینم میتونم بدون کنکور همین صنعتی بمونم ؟؟ امیدی هست ؟ Big Grin Huh
معدلم هم زیر 17 ـه :-s
دانشگاه ها یه تعدادی رو بدون کنکور میگیرن.چه کسایی رو؟ کسایی که بین ورودی خودشون جزء 10% اول باشند.
خب شما دانشگاهتون خوبه خودش، احتمالا 90% به بالا شما رو میگیره، شما برای امیرکبیر و جاهای دیگه هم اقدام کن ایشالا قبولی اونجا!
بازم راهنمایی خواستی بگو
پ.ن: امیر کبیر الان برای سال بعدی (93-94) داره ثبت نام میکنه.
(16 شهریور 1392 05:35 ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط: [ -> ]دانشگاه ها یه تعدادی رو بدون کنکور میگیرن.چه کسایی رو؟ کسایی که بین ورودی خودشون جزء 10% اول باشند.
خب شما دانشگاهتون خوبه خودش، احتمالا 90% به بالا شما رو میگیره، شما برای امیرکبیر و جاهای دیگه هم اقدام کن ایشالا قبولی اونجا!
بازم راهنمایی خواستی بگو
پ.ن: امیر کبیر الان برای سال بعدی (93-94) داره ثبت نام میکنه.
ااا. اگه بشه که خیلی خوبه Smile
حالا کنکور رو که دارم میخونم ولی امروز شل شدم اصن Smile)

باید تو سایتشون برم ثبت نام ؟؟؟

راستی من جزو 10% نیستم، 10% میشه 3 نفر Big Grin
منم معدلم ١٦.٤٣ هستش
میتونم کاری کنم؟
فقط ورودی های 89 میتونن امیر کبیر رو ثبت نام کنند.
باقی دانشگاه ها هم از آذر به بعد باید سایتشون رو چک کنید.
حالا برو ثبت نام کن ضرری که نداره که!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ایول
آقا دستت درد نکنه Wink

فقط یه سوال دیگه Big Grin
دانشگاه خودمون هم باید از همین طریق اقدام کنم اگه میخوام یا اینکه اونو میشه طور دیگه مثلن حضوری برم ؟ Big Grin

مرسی Wink
دانشگاه خودتونم باید بری آموزش و قسمت استعداد درخشان سوال کنی!

از من میشنوی زیاد به اینا دل نبند برای کنکور تلاشتو بکن!
ایشالا که موفق باشی دوست من
آهان
مرسی

آره کنکورو که دارم می‌خونم Big Grin

ببینیم چی میشه Wink
نیس آخه منم از IT میخوام برم هوش بدون کنکور رفتن سخت‌تر میشه. همون کنکور رو آدم بخونه مطمئن‌تره اونم بشه که خوبه Big Grin
(16 شهریور 1392 08:12 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]آهان
مرسی

آره کنکورو که دارم می‌خونم Big Grin

ببینیم چی میشه Wink
نیس آخه منم از IT میخوام برم هوش بدون کنکور رفتن سخت‌تر میشه. همون کنکور رو آدم بخونه مطمئن‌تره اونم بشه که خوبه Big Grin

من یکیو میشناسم معدلش 17.74هست.شاگرد دوم.هرچا فرستاد قبول نکردن.اما فکرکنم جایابی سنجش اصفهانو بیاره.(البته اگه توجایابی هم دانشگاه فارغ تحصیلیو در نظرنگیرن.اخه فکرکنم بخاطر دانشگاه قبولش نمیکنن)
(16 شهریور 1392 11:13 ب.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]من یکیو میشناسم معدلش 17.74هست.شاگرد دوم.هرچا فرستاد قبول نکردن.اما فکرکنم جایابی سنجش اصفهانو بیاره.(البته اگه توجایابی هم دانشگاه فارغ تحصیلیو در نظرنگیرن.اخه فکرکنم بخاطر دانشگاه قبولش نمیکنن)
چه دانشگاهی ؟ اینش مهمه خب Big Grin
(16 شهریور 1392 11:33 ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1392 11:13 ب.ظ)saho نوشته شده توسط: [ -> ]من یکیو میشناسم معدلش ۱۷/۷۴هست.شاگرد دوم.هرچا فرستاد قبول نکردن.اما فکرکنم جایابی سنجش اصفهانو بیاره.(البته اگه توجایابی هم دانشگاه فارغ تحصیلیو در نظرنگیرن.اخه فکرکنم بخاطر دانشگاه قبولش نمیکنن)
چه دانشگاهی ؟ اینش مهمه خب Big Grin

دانشگاه بیرجند.اما خب معدلش ورتبه کلاسیش بالاست خب.ازهرجا هم منظورمو علم وصنعتوبهشتیوصنعتی شیرازویزد بود
لینک مرجع