تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] فایل اکسل و PDF نتایج ارشد کلیه گرایش های کامپیوتر دانشگاه آزاد 92 مانشتی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
ضمن تبریک خدمت همه عزیزانی که امسال قبول شدند و آروزی توفیق تلاش و موفقیت برای دوستانی که در آینده به لیست قبول شدگان خواهند پیوست ،
فایل اکسل حاوی رتبه / تراز / گرایش / محل قبولی ... بر اساس اطلاعاتی که دوستان در اختیار گذاشته اند در حال آماده سازی هست .
این سری همه رشته گرایش های مرتبط با کامپیوتر در یک فایل هست
این اطلاعات به منظور دسترسی جامع و مقایسه بهتر داوطلبانی که در آینده می خواهند از این اطلاعات استفاده کنند تهیه شده است

فعلا اسامی که تاپیک نتیجه نهاییشون رو ایجاد کردند در این فایل آمده و به مرور طبق تاپیکهای بعدی تکمیل خواهد شد

از کلیه دوستان تقاضا دارم اگر اشکالی در این فایل جامع دیده شد حتما اطلاع بدن تا اصلاح بشه . چون هنوز نسخه اولیه اون هست و به تدریج تکمیل خواهد شد و در همین تاپیک به روز خواهد شد

موفق باشید
به روز شد (رکوردهای اضافه شده، فیلد اولشون قهوه ای هست)

به اطلاع دوستان می رسونم آخرین بروز رسانی این فایل به امید خدا نهایتا تا ۲۰ شهریور انجام خواهد شد

از کلیه دوستانی که تمایل دارند اطلاعاتشون در این فایل قرار بگیره یا اگر احساس می کنند اشکالی در اطلاعاتشون در این فایل پیش آمده لطفا اطلاع بدند ، تا همه رو در نسخه بعدی اعمال کنم .

از دوستانی هم که تا الان اقدام به ایجاد تاپیک اعلام نتیجشون نکردند یا کارنامه شون رو نذاشتند ممنون میشم در صورت تمایل همکاری بفرمایند و پس از ایجاد تاپیک نتیجشون، (حداکثر تا ۱۹ شهریور) من رو مطلع کنند تا فایل اعلام نتایج کامل تر بشه .

از همکاری همه عزیزان سپاسگزارم
به روز شد .

همچنان می تونید موارد جدید رو جهت کامل تر شدن این فایل اطلاع بدید. اما احتمالا به علت کاهش درخواستها به روزرسانی با فواصل زمانی طولانی تر انجام بشه .

موفق باشیدSmile
سلام فایل رو دانلود کردم اما باز نمیشه میشه نسخه ی pdf ش رو هم بزارید ممنون
فایل PDF اضافه شد Smile
اطلاعات بر اساس آخرین ویرایش روز 20ام هست .
در آینده ویرایش خواهد شد
لینک مرجع