تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا در صورت قبول شدن دیگه نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کرد ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . یک سری پست در انجمن دیدم که یک قضیه مثل من رو داشتن و واسشون پیش اومده بود ولی اینطور که من فهمیدم مثل من نگران نیستند که مشکلی در تکمیل ظرفیت واسشون پیش بیاد.. مثل :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هم با اینکه در یکی از انتخاب هام مثل دوستان قبول شدم ولی نمیخوام و نمیتونم برم و از چند نفری پرسیدم و بهم گفتن که شما که قبول شدین دیگه نمیتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید ؟ ایا این درست است؟ و در این صورت راه حل پیشنهادی شما چیست؟

ممنون

لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه..
دوست عزیز
کسانی که قبول شدند در صورت عدم ثبت نام می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند
ولی از این که در صورت عدم قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت قبولی قبلی از بین خواهد رفت یا نه اطلاع ندارم(به نظر می رسد که قبولی قبلی از بین می رود)
پس شما از این نظر که در صورت عدم ثبت نام اجازه شرکت در تکمیل ظرفیت داده میشود رو اطمینان دارین؟
نمیشه ثبت نام کرد به طوری که شهریه ثابت رو پرداخت کنم برای از دست ندادن این واحد؟اخه سرباز هستم و واسم مهمه.. ولی جاش دوره من شمال و اون جنوب..
کسی دیگه ای نظری نداره واسه من؟
سلام دوست عزیز پارسال اینجوری بود که کسانی که قبول نشده بودن یا قبول شده بودن ولی ثبت نام نکرده بودن میتونستن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن شما الان اگه بخوای شهریه ثابت بدی یه جورایی ثبت نام کردی دیگه فک نکنم بتونی تکمیل شرکت کنی یه راهش اینه که ثبت نام نکنی ولی تو تکمیل دوباره همین شهری که الان قبول شدی رو بزنی که مطمئن باشی حتما قبول میشی
سلام بهتره از واحدی که قبول شدی بپرسی ، من کسی رو میشناسم که امسال آزاد قبول شده و رفت ثبت نام کرد و بهش گفتن که اگر توی تکمیل ظرفیت قبول بشه شهریه شو انتقال میدن اگر هم کلا بخواد انصراف بده جریمه کمی بهش میخوره و مثلا 60 تومن از پولش کم میشه به نظرم با واحدی که قبول شدین صحبت کنید خیلی بهتره
ببینید لازم نیست اینجا سوال کنید کافیه به سایت خبر گزاری ها رجوع کنید تا متوجه بشید

ممنون از پاسخ دوستان.
یکی از نگرانی های من اعزام به خدمتم هست که ابان ماست.
من تا اونجایی که از خبرها و تماس با مرکز ازمون اطلاعات گرفتم اینجور بود که مشکلی بعد از ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پیش نمیاد ولی ...
من به دلیل اینکه واحد کیش قبول شدم و من شمال و اون جنوب هستش و شهریش بسیار زیاد نمیدونم برای مرخصی و انصراف بعد از قبولی در واحد جدید چقدر باید پرداخت کنم..
از طرفی هم نمیدونم اگر تا 15 مهر و جواب تکمیل ظرفیت منتظر بمونم دیگه واحد کیش من رو ثبت نام کنه یا نه..
اسمارت جان میتونی شماره دوستت رو واسم پیام بزاری؟ اخه این رو هم من جایی شنیده بودم که اینطور باشه.

ممنون از همگی
(16 شهریور 1392 08:44 ب.ظ)mehrdadsecret نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . یک سری پست در انجمن دیدم که یک قضیه مثل من رو داشتن و واسشون پیش اومده بود ولی اینطور که من فهمیدم مثل من نگران نیستند که مشکلی در تکمیل ظرفیت واسشون پیش بیاد.. مثل :

من هم با اینکه در یکی از انتخاب هام مثل دوستان قبول شدم ولی نمیخوام و نمیتونم برم و از چند نفری پرسیدم و بهم گفتن که شما که قبول شدین دیگه نمیتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید ؟ ایا این درست است؟ و در این صورت راه حل پیشنهادی شما چیست؟

ممنون

لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه..

دوست عزیز مشکلی نیست می توانید در تکمیل ظرفیت مجددا شرکت نمائید
سلام دوستان...

من چون دیدم اینجا خیلی از بچه ها این سوال رو دارن و توی ابهام هستن به مرکز آزمون در تهران مراجعه کردم و از اون ها در مورد تکمیل ظرفیت سوال پرسیدم...

ببینید دوستان شما حتی اگر در رشته و شهری قبول شده باشید و ثبت نام کرده باشید... می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و هیچ اولویتی از این لحاظ هم بین شما و کسی که ثبت نام نکرده نیست... یعنی اگر ثبت نام هم کردید با خیال کاملا راحت می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید... در صورتی هم که توی تکمیل ظرفیت جای دیگه ای قبول شدین و خواستین به اونجا برین تمام پولی رو که واریز کردین، دانشگاه قبلی به حساب دانشگاه جدید منتقل می کنه (البته بستگی به اون واحد هم داره و باید پرسیده بشه از خود اون واحد هم)

یک چیز دیگه اینکه توی مرکز آزمون گفتن که هنوز دانشگاه های تهران اصلا اعلام نکردن که ظرفیت می خوان... تا الان که اعلام نکردن و احتمالش ضعیفه که توی روزای بعدی بگن ولی خب شاید هم بگن!

در کل نگران نباشین بابت هیچ چیز Smile
(24 شهریور 1392 06:39 ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان...

من چون دیدم اینجا خیلی از بچه ها این سوال رو دارن و توی ابهام هستن به مرکز آزمون در تهران مراجعه کردم و از اون ها در مورد تکمیل ظرفیت سوال پرسیدم...

ببینید دوستان شما حتی اگر در رشته و شهری قبول شده باشید و ثبت نام کرده باشید... می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و هیچ اولویتی از این لحاظ هم بین شما و کسی که ثبت نام نکرده نیست... یعنی اگر ثبت نام هم کردید با خیال کاملا راحت می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید... در صورتی هم که توی تکمیل ظرفیت جای دیگه ای قبول شدین و خواستین به اونجا برین تمام پولی رو که واریز کردین، دانشگاه قبلی به حساب دانشگاه جدید منتقل می کنه (البته بستگی به اون واحد هم داره و باید پرسیده بشه از خود اون واحد هم)

یک چیز دیگه اینکه توی مرکز آزمون گفتن که هنوز دانشگاه های تهران اصلا اعلام نکردن که ظرفیت می خوان... تا الان که اعلام نکردن و احتمالش ضعیفه که توی روزای بعدی بگن ولی خب شاید هم بگن!

در کل نگران نباشین بابت هیچ چیز Smile

دوست عزیز اون مورد رو مطمئن هستید
آخه من از دانشگاه پرسیدم
گفتند میتونید شرکت کنید ولی شهریه ثابتتون که پرداخت کردید میپره و اونو پس نمیدن!!!
بچه ها میشه یکی دیگه هم سوال کنه؟؟؟
راستی زمانش کی هست

در ضمن تو لینک این خبر اشاره کرده کسانی که ثبتنام کرده اند اگه قبول شند باید یک و نیم برابر شهریه ثابت رو بپردازند برای انصراف یعنی چه؟؟؟

من که از سازمان مرکزی پرسیدم اتفاقا راجع به همون لینکی که یک و نیم برابر شهریه ثابت رو در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت بچه ها بدن گفتن که نه اصلا این طور نیست... گفتن که معمولا واحد ها انتقال میدن اون پول واریزی رو به دانشگاه مقصد ولی خب باید از اون واحد هم پرسید... ممکنه شهریه ثابت رو پس ندن... شما از کدوم واحد پرسیدین؟

من از واحد قزوین خبر دارم که اون ها نصف شهریه ثابت رو انتقال میدن و نصفش رو نه...

یه پیشنهاد! شما می تونید الان قبل از شروع کلاسا برید انصراف بدید و بعد طبق آیین نامه دوباره ۳ ماه فرصت دارید که برگردید و انصراف از انصراف بدین... که اگه تکمیل قبول شدین پولتون هم نپره! Wink
بچه ها با این اوصاف من فکر نمیکنم دانشگاهی تکمیل بخواد بگیره چون خیلی گرفته بودن
کسی میدونه قزوین هوش مصنوعی تکمیل میگیره یانه دارم دیونه میشم خداجون
سلام به اساتید محترم
من انتخاب دومم قبول شدم و تفاوت رتبه ام تا انتخاب اولمم 100 تاست ، تازه ثبت نام هم کردم
اولا می خواستم بدونم می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟
- اگه شرکت کنم ، قبولی قبلیم نمی پره؟
- اصلا اگه شرکت کنم ، به نظرتون قبول می شم ( انتخاب اولم = نرم قزوین ، انتخاب دومم = نرم آشتیان ،که انتخاب دومم رو ثبت نام کردم ) .
- اگه تو انتخاب اولم قبول شم ، می تونم ثبت نام انتخاب دومم رو کنسل کنم یا نه؟
البته من صحبت های دوستان رو خوندم ،ولی استرس دارم ممنون می شم جواب سوالامو بدین.
با تشکر
سلام بچه ها .
من که ثبت نام نکردم( امید به تکمیل های تهران داشتم که اینطور که بچه ها میگن انگار ندارن!) اگه تکمیل قبول نشم می تونم تو واحدی (قزوین)که قبول شدم ثبت نام کنم؟
لینک مرجع