تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 300 نرم افزار - واحد اراک - تراز 6065
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام......تبریک به همه ی قبول شدگان و آرزوی موفقیت برای همه ی مانشتی ها

زبان تخصصی: 0
ریاضی : 11.7
مشترک : 20
تخصصی نرم افزار : 28.5
....................
رتبه 300
رتبه آخرین نفر 405
......................
نمره 6065
نمره آخرین نفر قبول 5945
......................
واحد قبولی : دانشگاه آزاد واحد اراک

..................
نمیدونم چرا قبولی های اراک مانشتی نیستن ؟Huh
یعنی هستن کسایی که هنوز از مانشت بی خبرن؟؟
سلام دوست عزیز
میخاستم بدونم شما برای ثبت نام رفتید و اگر رفتید چقدر شهریه علی الحساب دادید. ممنون
(20 شهریور 1392 06:26 ب.ظ)mahbobehmoslemi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
میخاستم بدونم شما برای ثبت نام رفتید و اگر رفتید چقدر شهریه علی الحساب دادید. ممنون

با سلام
دانشگاه اراک رو نمی دونم، ولی من ارشد نرم افزار شبستر، فقط شهریه ثابت ( 1میلیون و 100هزار تومان) رو پرداخت کردم برا ثبت و نام و انتخاب واحد انجام می شه و بقیه اش رو می شه چک داد برا آخر ترم!

موفق باشید
(20 شهریور 1392 06:26 ب.ظ)mahbobehmoslemi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیزم
من سه شنبه رفتم ثبت نام کردم...یک میلیون و دویست هزار تومن روز ثبت نام بابت شهریه پرداخت کردم......که همه باید یک و دویست رو روز ثبتنام میدادن....وبرای خوابگاه هم ترمی دویست و هفتاد هزار تومن دادم.......که البته خوابگاه خود دانشگاه هست ولی خوابگاه های خصوصی خودگردانی بودن که تحت نظر دانشگاه نیستن وخصوصی اداره میشن وترمی چهارصدو سی تومن میگیرن..........
700 تومن هم وام دادن..........که البته نمیدونم اگه وام نگیری بازم همون یک و دویست رو باید بدی یا بیشتر..........ازترم های دیگه میتونی هرترم یک میلیون وام بگیری وماهیانه قسط هاشو بدی.........این وام هفتصد تومنی که ترم اول میدن 5تا قسط 140 تومنیه..البته هفتصد ش خورده داشت که یادم نیست........خلاصه بدون سوده وهمون که گرفتی رو پس میدی.......
بعد دیگه اینکه 11 واحد بهم دادن.......
الگوریتم های موازی 3 واحد
مدلسازی سیستم 3واحد
پایگاه داده پیشرفته هم 3 واحد
ویه روش تحقیق 2 واحدی هم جبرانی دادن چون من توی کارشناسی اینو نگذروندم........
دیگه آهان اون سه تا تخصصی کلاساش چهارشنبه ست هرسه وروش تحقیق سه شنبه........
.................

راستی بچه ها این درس الگوریتم موازی ومدل سازی راجب چیه ودرسای مفیدیه یا چیزای دیگه میدادن بهتر بود؟

................
دیگه کسی سوالی داره بپرسه.......
امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه
لینک مرجع