تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از کجا بفهمیم دانشگاهی تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه ی دوستان
من تو ثبت نام فقط شبکه قزوین رو زده بودم و دیگه هیچ جا رو انتخاب نکرده بودم.
میخواستم بدونم از کجا معلوم میشه که یک دانشگاه در یک رشته ای تکمیل اول و دوم دانشجو برمیداره؟
الان شبکه قزوین تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟ اول چطور؟
آخه من ترازم 5500 و رتبم 665 شده که تراز آخرین نفر قبولی 6439 و رتبه 80 و فقط شبکه قزوین رو زده بودم.
میخواستم بدونم تا چه اندازه ای تو تکمیل اول و دوم تراز میاد پایین؟
آیا من تکمیل دوم شبکه قزوین قبول میشم؟
دوستان لطفآ جواب بدین
سلام.
توتکمیل ظرفیت معمولا تراز بین 200 تا 300 تا میاد پایین.
شاید تو تکمیل دوم بیشتر پایین بیاد.
موفق باشید
تجربه نشون داده برمیداره
سال قبل شبکه قزوین آخرین نفر انتخاب اول 6996 بود که بعدها من فهمیدم که تو تکمیل ظرفیت تا حدود 5869 برداشته بوه.
حالا من با این تراز و رتبه امیدی برای تکمیل دوم امسال شبکه قزوین دارم یا نه؟
تراز آخرین نفر امسال 6439 و رتبه هم 80 بود.
(19 شهریور 1392 01:23 ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط: [ -> ]سال قبل شبکه قزوین آخرین نفر انتخاب اول 6996 بود که بعدها من فهمیدم که تو تکمیل ظرفیت تا حدود 5869 برداشته بوه.
تراز آخرین نفر امسال 6439 و رتبه هم 80 بود.

مطمئنید ؟ یعنی 11 هزار در تکمیل ظرفیت ترازشو آورده پایین ؟
دقیق نمیدونم
راستش یکی از کاربرها (avril22) تو موضوع(با تراز ۶۲۰۰ تکمیل ظرفیت شبکه قزوین قبول میشم؟) نوشته بود "پارسال که تراز آخرین نفر قبولی واسه شبکه باراجین توی آخرین تکمیل ظرفیت ۵۹۶۸ بود " واقعیتش دوستم تکمیل اول با تراز ۶۲۶۵ قبول نشد و کرمانشاه قبول شد که به من میگفت تکمیل دوم ۱۰۰درصد باراجین در میومد راستی سال قبل تراز آخرین نفر انتخاب اول شبکه قزوین ۶۹۹۶ بود
منظورت ۱۱۰۰ ترازشو آورده پایین؟
امسال تراز آخرین نفر انتخاب اول شبکه قزوین 6439 بود
پارسال تهران جنوب تراز در اعلام نتیجه 6977 و رتبه آخرین فرد قبول 98 بود تو تکمیل ظرفیت دوم تراز تهران جنوب شد 5844
سلام b3hfam
بنظرت امسال هم ترازها تو تکمیل دوم 1000 تا نسبت به اولی میاد پایین یا نه؟
یکی نیست دقیقاً اطلاع داشته باشه که در تکمیل ظرفیت چقدر تزار رو میارن پایین؟ اختلاف 6977 و 5844 بالای 1000 هست .

یعنی امسال هم تزار 1000 و خورده ای میاد پایین ؟
من احتمال میدم چون خیلی از افراد تکمیل اول میرن دانشگاه و اونایی که تکمیل اول قبول نمیشن میمونن برای سراسری سال بعد میخونن به این علت هستش که ترازهای تکمیل دوم این همه میاد پایین و همچنین دانشگاهها برای اینکه ظرفیتشون پر بشه تا ترازهای پایین رو هم گزینش میکنن. البته امیدوارم که امسال هم اینگونه باشه و من شبکه قزوین قبول بشم.
دوستان کسی نظری نداره در اینباره که چرا ترازها این همه در تکمیل دوم میاد پایین؟
(21 شهریور 1392 04:17 ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی نیست دقیقاً اطلاع داشته باشه که در تکمیل ظرفیت چقدر تزار رو میارن پایین؟ اختلاف 6977 و 5844 بالای 1000 هست .

یعنی امسال هم تزار 1000 و خورده ای میاد پایین ؟

سلام راستش من فقط امیدوارم که اینطوری باشه که احتمالا هم همینطور هست
همه دانشگاه ها بلا استثناء تکمیل برمیدارند. وقتی از مثلا 50 نفر ظرفیت یک دانشگاهی 20 نفرشون نمیان دانشگاه آزاد باید یجوری تکمیل کنند یانه؟ دیگه این قضیه به اینکه دانشگاه اش کدوم دانشگاه باشه نداره
آخه شبکه قزوین تا الان 40 تا برداشته (21تا مرد و 19تا زن)با این وجود بنظرتون تکمیل دوم بازهم برمیداره؟
عزیزم تو از کجا میدونی۴۰ تا برداشته (۲۱تا مرد و ۱۹تا زن)؟
میشه هوش قزوینم دربیاری تا حالا چندتا ورداشته؟
سایت رسمی دانشگاه قزوین اینطوری نوشته
این هم آدرسش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که تا تاریخ 92.6.28 که من دیدم در رشته هوش سال 92 (19تا مرد و ۱3تا زن) برداشته
راستی شبکه شد (۲۱تا مرد و 20تا زن)
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع