تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 123 نرم افزار- پردیس علوم تحقیقات همدان- تراز 6108
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Sad حیف .....
[تصویر:  210817_1_1379079854.jpg]
چرا ؟ حیف؟درصدهات خیلی بالا نبوده که؟ انتظار جای بهترو داشتید؟
(19 شهریور 1392 06:08 ب.ظ)salty_co نوشته شده توسط: [ -> ]چرا ؟ حیف؟درصدهات خیلی بالا نبوده که؟ انتظار جای بهترو داشتید؟

من انتخاب اولم همدان بود!دوست داشتم همدان برم نه جای دیگه ....
بخاطره شهریه اش ثبت نام نمیکنم - مجبورم برم سربازی ! Angry
عزیزم نگران نباش.سربازی رو برو.سنگین تری.الان فوق ازاد اینقدر زیاد شده.سرکاریه.
(20 شهریور 1392 01:14 ق.ظ)salty_co نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزم نگران نباش.سربازی رو برو.سنگین تری.الان فوق ازاد اینقدر زیاد شده.سرکاریه.

Rolleyes
مرسی
ایشالا اگه بشه - خدمت همدان بیفتم "ساعت اداری"
عصر ها می خوانم واسه دولتی ... Smile
(20 شهریور 1392 01:14 ق.ظ)salty_co نوشته شده توسط: [ -> ]عزیزم نگران نباش.سربازی رو برو.سنگین تری.الان فوق ازاد اینقدر زیاد شده.سرکاریه.

به نظر من این ها همش "حرف" هستند. شایعاتی که خودمون درست می کنیم و می زنیم تو سر مدرک و دولت بی تقصیره و این ملت هستند که این "دیدگاه" های fake رو ایجاد می کنند.

شما اگه به توانایی های خودت اعتقاد و اعتماد داری، در طول همون دوران ارشد آزاد، یک مقاله بنویس و ISI acceptance بگیر براش، اونوقت ببینم چه جوری ارشد آزاد بی ارزشه! کار دانشجوی ارشد "پژوهش" ه . اگه شما می خوای مثل کارشناسی، واحد پاس کنی مدرک بگیری، تو ارشد هرجا هم که باشی، باید التماس اساتید رو بکنی و نمره بگیری و تموم کنی.

اگه به روش research وارد و واقف باشی و توانایی های خودت تو presentation رو داشته باشی، بدون شک مدرک آزاد معتبره و بقیش همه "حرف"ه !!!

فارغ التحصیلانی از همین دانشگاه آزاد، همون مدرک ارشد آزاد رو ترجمه کردن و مورد قبول دانشگاه های بزرگ دنیا قرار گرفته و الان دارن تو بهترین دانشگاه های دنیا، Ph.D.یشونر و می خونن.

پس خواهشاً تو یه محیط علمی مثل مانشت، ما هم علمی حرف بزنیم، اینکه "مدرک آزاد زیاد شده پس ارزش نداره" خیلی بچه گانه، غیرعلمی و "از روی معده (!) " است!

پاینده باشید
از روی معده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما واقعا سطح دانشگاه دولتی و ازاد را یکی میکنید.؟
نه دوست من.سطحشون یکی نیست.اینو اون ملتی که دارند توش درس میخونند میگند.اگه سطحشون یکی بود دیگه چه نیازی به ایجاد دانشگاه ازاد بود؟
پس حتما بینشون فرق هست.البته دانشگاه ازاد 2تا شعبه معتبر داره.قزوین و علوم تحقیقات تهران.همینو بس.یعنی اگه دانشگاه ازاد حرفی واسه گفتن داشته باشه این دو تا شهبه است.نه پردیسهای پولی .مثل پردیس همدان............
به نظر من درصدات خیلی هم بد نیست و با ترازت شاید تکمیل ظرفیت دانشگاه های بهترم قبول شی....منم پردیس علوم تحقیقات قبول شدم؟؟؟ تو دوراهیم برم یا منتظر تکمیل ظرفیت بمونم واسه جای دیگه؟؟؟ دانشگاهش به نظرتون خوبه یا چون همدان هستین انتخابش کردین؟؟
(24 شهریور 1392 12:57 ب.ظ)sahabie_tahna نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من درصدات خیلی هم بد نیست و با ترازت شاید تکمیل ظرفیت دانشگاه های بهترم قبول شی....منم پردیس علوم تحقیقات قبول شدم؟؟؟ تو دوراهیم برم یا منتظر تکمیل ظرفیت بمونم واسه جای دیگه؟؟؟ دانشگاهش به نظرتون خوبه یا چون همدان هستین انتخابش کردین؟؟

مرسی,من چون کارشناسی دانشگاه آزاد همدان خوندم , ارشد هم اینجا زدم-استاداش خوبن ....
بخاطر هزینه جای دیگه نزدم-و گرنه خیلی دوست داشتم واحد های با تراز بالا تر مثل قزوین و ..... درس بخوانم
به نظر من اگر مشکل مالی نداری و پردیس شهر خودته , برو! اگر نیست تکمیل ظرفیت شرکت کن.
لینک مرجع