تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چه شهرهایی برای ارشد آزاد ۹۲ در تکمیل ظرفیت برای اولین بار دانشجو می پذیرند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان
تاپیک خوبی ایجاد کردید امیدوارم دوستان همکاری کنند و چنین شهرهایی اعلام بشه تا با دست بازی بتوانیم در تکمیل ظرفیت شرکت کنیم.
می دونم سخته اما چند روز دندون رو جیگر بزار تا خودشون اعلام کنن Smile
(24 شهریور 1392 05:15 ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط: [ -> ]می دونم سخته اما چند روز دندون رو جیگر بزار تا خودشون اعلام کنن Smile

مرسی ... اگه صبر داشتم که سوال نمیکردم دیگه
با سلام به همه بچه های مانشتی

به نظر بنده اگه هرکسی در حد استان زندگی اش هم بگه.دوستان دیگه میتونن استفاده کند
من از استان "مازندران "میگم
کلا ۴تا کد رشته بود:۱- واحد ساری ۲- واحد امل ۳- ع ت مازندران ۴- واحد بابل
تا جایی که میدونم بابل ۲سال داره دانشجو میگیره .اما ترازش کم از ساری نیست!
اخرین نفر قبولی ساری:۵۹۸۷
اخرین نفر قبولی بابل:۵۸۰۲

انشاا.. همه قبول بشیم از جمله خودم
البته هنوووووووز تو شوک درصد هام هستم!؟

سپاس فراوان.
(22 شهریور 1392 01:48 ق.ظ)lidazrn نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان

از یه منبعی شنیدم تو تکمیل ظرفیت دزفول مهندسی نرم افزار میگیره
(25 شهریور 1392 11:29 ب.ظ)genius نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 شهریور 1392 01:48 ق.ظ)lidazrn نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان

از یه منبعی شنیدم تو تکمیل ظرفیت دزفول مهندسی نرم افزار میگیره

سپاس فراوان

استان فارس فقط علوم تحقیقات فارس هست که اونم مرودشته و گرایش نرم افزار فقط می گیره. حالا اینکه تکمیل ظرفیت داره یا نه خودمم نمی دونم
خراسان رضوی هم احتمالا ع ت تکمیل ظرفیت بگیره که توی نیشابوره
کسی میدونه قزوین هوش مصنوعی تکمیل میگیره یانه دارم دیونه میشم خداجون
کسی میدونه علوم تحقیقات خوزستان-مهندسی نرم افزار تکمیل ظرفیت میگیره؟؟؟؟ توروخدا جواب بدید استرسم بالاست
لینک مرجع