تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا امکان اضافه شدن شهر طی این چند روز وجود داره ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان خسته نباشید
الان ثبت نام تکمیل ظرفیت اومده منتها برای رشته من ( مهندسی کامپیوتر ـ نرم افزار ) برای تکمیل ظرفیتش اسم علوم تحقیقات رشت نیست . می خواستم ببینم آیا امکان داره مثلا بعد از گذشت یک روز یکسری دانشگاه های جدید رو اضافه کنن ؟؟؟؟ یا مثلا یکسری که اسمشون از قبل نبوده دوباره بیاد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
(30 شهریور 1392 03:59 ب.ظ)aminomidi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان خسته نباشید
الان ثبت نام تکمیل ظرفیت اومده منتها برای رشته من ( مهندسی کامپیوتر ـ نرم افزار ) برای تکمیل ظرفیتش اسم علوم تحقیقات رشت نیست . می خواستم ببینم آیا امکان داره مثلا بعد از گذشت یک روز یکسری دانشگاه های جدید رو اضافه کنن ؟؟؟؟ یا مثلا یکسری که اسمشون از قبل نبوده دوباره بیاد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

نه همه ضدحال خوردن
یعنی چی ؟؟؟ یعنی این شهر ها رو که الان هست فقط باید انتخاب کنیم ؟
(30 شهریور 1392 04:07 ب.ظ)aminomidi نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی چی ؟؟؟ یعنی این شهر ها رو که الان هست فقط باید انتخاب کنیم ؟
اینا حال همه رو گرفتن دوست عزیز واقعا با چه فکری تکمیل ظرفیت گذاشتن
خب یه دفه میگفتین تکمیل ظرفیت نداریم بهتر بود که!!!!!!!!!!
SadSadSadSadSad
اصلا از دانشگاه آزاد بعید بود ... یعنی چی این کار ..
دوست عزیز حرف شما قبول . منتها میخوام بپرسم بعد تکلیف دانشگاه هایی مثل علوم تحقیقات رشت چیه ؟؟؟ یعنی واقعا ظرفیتشون تکمیل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو یه تاپیک دیگه هم گفتم
من علوم تحقیقات قزوین قبول شده بود رشته معماری کامپیوتر بعد چون رتبه ام خیلی نزدیک بود به خود بارجین نرفتم ثبت نام و نشستم به امید این تکمیل ظرفیت بی خود و مسخره اشون
الان که رفتم برای تکمیل ظرفیت برای معماری کامپیوتر فقط واحد کرمان هستش !!! که واقعا یخلی نزدیک به من فقط ۱۸۰۰ کیلومتر فاصله داره راهی نیست که !!!!!!
این یعنی چی الان اینا چطور به خودشون اجازه میدن این همه داوطلبو به مسخره بگیرن تکمیل ظرفیت ۸۰۰۰ نفریشون این بود چرا هرجی به ما میرسه قانونش عوض میشه !!!
برای خودم متاسفم که تو مملکتی زندگی میکنم که برای درس خوندن اونم درس خوندی که ترمی چند میلیون باید بریزی تو شیکم این اقایون این همه مسخره بازی و دردسر رو باید تحمل کنی

اون دانشگاه که پرید معافیتمم تمومه حالا باید خیلی تر و تمیز سرمو بندازم پایین برم بیگاری برای اقایوت
(30 شهریور 1392 04:16 ب.ظ)aminomidi نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز حرف شما قبول . منتها میخوام بپرسم بعد تکلیف دانشگاه هایی مثل علوم تحقیقات رشت چیه ؟؟؟ یعنی واقعا ظرفیتشون تکمیل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
منم یکی مثل شما منتظر بودم توی تکمیل ظرفیت ع.ت گیلان رو بزنم ولی با کاری که اینا کردن حتی به بهمن هم امید نیست
AngryAngryAngry
یکی از دوستانم همین الان راه افتاد سمت دانشگاهی که قبول شده ! بنده ی خدا فکر کرده بود جای نزدیکتر به تهران گیرش میاد با تراز 6000 رفت سمت آمل ! الان فکر کنم همه دارن راه میفتن سمت دانشگاهای قبولیشون ! افرادی هم که قبول نشدن مثل خودم فکر میکنم بشینم بخونم بهتره تا بخوام برم خمین و ... Sad داره گیرم میگیره کم کم ...
هرچی به ما میرسه یا تموم میشه یا قانونش عوض میشه یا کلا برچیده میشه..اون از خدمت که یک ماه مونده بود به معاف شدن گفتن معافیت کفالت برچیده شد.اینم از کنکور
من نمیدونم چطور میشه تا سال پیش تا دانشگاه های تهران هم توی هر ۳ مرحله تکمیل ظرفیت میدادن اما الان دانشگاه در پیت گرمی هم تکمیل نداده...اینم داستان زندگی ماست...هرچی به ما رسید ترکید
فک کنین هوش مصنوعی داره فردوووووووووس میگیره اونم کجا تو بره بیابووووووون یکی از شرقی ترین شهرهای ایران
(30 شهریور 1392 04:56 ب.ظ)navidghanad نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنین هوش مصنوعی داره فردوووووووووس میگیره اونم کجا تو بره بیابووووووون یکی از شرقی ترین شهرهای ایران

دوست گلم واقعا راست میگی قبول شدن تو اینجاها هم خودش عذاب هستش واقعا کسی که قبول بشه بخواد بره برای تحصیل شرایط سختی داره ! واقعا قرار بود ما پول بدیم به دانشگاه آزاد ؟ Dodgy پس چرا این جاهارو گذاشته ؟Sad
قرار بود جواب ممتازین بدون کنکور هم بیاد نیومده
دوستان عزیز مرسی که به تایپییکم جواب دادید . اما من یه مسئله ای برام پیش اومده .
من و دوستم شهر اولمون قزوین بود که قبول نشدیم . بنابراین دیگه دوتا جای خالی باید توی قزوین باشه که . بعدش یه مسئله دیگه یعنی این لیست اصلا امکان بروز رسانی نداره ؟؟؟؟؟ چیکار باید کرد ؟؟؟
سلام سربازی

یعنی برای مهندسی کامپیوتر ـ نرم افزار فقط هفت تا شهر خالیه ؟؟؟؟
من خودم الان هوش مصنوعی قزوین قبول شدم نرفتم...! جای من که خالی هست خب!!!!!

امکان نداره جای خالی وجود نداشته باشه! چرا نگفتن واقعا؟!
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع