تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چه کسی میگه بمونم تکمیل ظرفیت دوم ؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . ترازم 5435 شده بود . به احتمال زیاد توی تکمیل اول رشت قبول بودم . یعنی خودمم میخواستم رشت قبول بشم . اما شهر هایی که زدند رو دیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط 7 تا شهر که من نمی خوام هیچکدوم رو برم .
حال یه سوال دارم از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که بمونم برای تکمیل 2 یا نه برم ..................سربازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند درصد احتمال داره اصلا تکمیل ظرفیت دوم رو بگیرند ؟؟؟؟
به نظرم ریسک نکن و از همین تکمیل استفاده کن شاید تکمیل بهمنی در کار نباشد
آخه شرایطم با این تکمیل و این شهر ها نمی خوره .
(31 شهریور 1392 07:16 ق.ظ)aminomidi نوشته شده توسط: [ -> ]آخه شرایطم با این تکمیل و این شهر ها نمی خوره .
برو خدمت دوست من...نهایتش اینه که تکمیل ظرفیت دومم میدن دیگه..اینجوری چیزیو از دست ندادی حین خدمت تکمیل ظرفیت شرکت میکنی و اگر قبول شدی با یکی دوماه سابقه خدمت ترخیص میشی..اینجوری هم 2 ماه خدمت کردی هم تکمیل قبول شدی...اگرم تکمیل نیمد الکی خودتو 3-4 ماه معطل نکردی
سلام دوستان
توی لیست شهرها یه واحد به نام سپیدان اضافه شده!!!!
(30 شهریور 1392 08:10 ب.ظ)aminomidi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان . ترازم ۵۴۳۵ شده بود . به احتمال زیاد توی تکمیل اول رشت قبول بودم . یعنی خودمم میخواستم رشت قبول بشم . اما شهر هایی که زدند رو دیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط ۷ تا شهر که من نمی خوام هیچکدوم رو برم .
حال یه سوال دارم از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که بمونم برای تکمیل ۲ یا نه برم ..................سربازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند درصد احتمال داره اصلا تکمیل ظرفیت دوم رو بگیرند ؟؟؟؟

دوست عزیز شرایط من هم مثل شماست .از مسئول اموزش سوال کردم ایشون خاطر نشان کردند با توجه به اینکه تا این لحظه فقط 15 درصد ظرفیت تحصیلات تکمیلی ثبت نام کردند وباتوجه به بی اعتباری واحد های تازه تاسیس امسال تکمیل اول به واحدهای جدید وتکمیل دوم مختص 85% باقی مانده ظرفیت واحدهای بزرگ میباشد بنابراین خیالتون راحت باشه که در تکمیل دوم گستردگی وتنوع شهرها ورشته ها انتظار شما را برآورده خواهد کرد
من به شما چیزی نمگیم پس فردا بیافته تقصیره من. خودتون میدونید چیکار کنید Wink
لینک مرجع