تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتراض به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در سایت دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آقا خانم واسه اعتراضم که شده برین تو سایت دانشگاه آزاد تو قسمت ارسال نظرات به روش خودتون اعتراضتونو اعلام کنین که در تکمیل ظرفیت بعدی دانشگاه اضافه کنن تا زحمتاتون هدر نره!!!اینم لینک ارسال نظرات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من نوشتم آقا!حالا کی گوش میده؟!!!
واقعا متاسفمواسه خودم, اون از وضعیت سهمیه ها و ظرفیت ها تو سراسری اینم از دانشگاه پولی اش که انقد بی برنامه اس همه چیزش
منم خودم خیلی ناراحتم خیلی خوندم درصدام جوری بود که تو تکمیل ظرفیت واحد باراجین قبول شم، ولی با ناراحتی و پیام نوشتن تو تالار کاری نمیشه،گفتم حداقل کار اینه که اعتراضمونو اعلام کنیم...همین
منم نوشتم .
اعتراض که فایده نداره برادر Sad
این پیام نور چیه مهر می خواهد ثبت نام کنه؟
بیاید در یک حرکت نمادین هیچ کس تکمیل شرکت نکنه . جدی میگم .باید یه جوری حالشونو بگیریم .

برای اعتراض کسی تکمیل شرکت نکنه
من مطمئنم تکمیل برای دانشگاه ها وجود داره . نمیشه اینقدر بی نظم باشه بگن هر کی اومد همون تعداد. مثلا اگه از 50 نفر 20 تا بیان بگن خب با 20 تا کلاس تشکیل میدیم اگه 40 تا بیان هم بگن خب با 40 تا تشکیل میشه. جور در نمیاد.
(31 شهریور 1392 10:26 ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]من مطمئنم تکمیل برای دانشگاه ها وجود داره . نمیشه اینقدر بی نظم باشه بگن هر کی اومد همون تعداد. مثلا اگه از ۵۰ نفر ۲۰ تا بیان بگن خب با ۲۰ تا کلاس تشکیل میدیم اگه ۴۰ تا بیان هم بگن خب با ۴۰ تا تشکیل میشه. جور در نمیاد.

دقیقا، اونایی که سراسری قبول میشن آزاد نمیرن،خیلیا هم قبول میشن نمیرن به هر دلیلی، صددرصد ظرفیتا تکمیل نیست ،مطمئنم تو همه واحدا
(31 شهریور 1392 11:36 ق.ظ)bahita نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1392 10:26 ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط: [ -> ]من مطمئنم تکمیل برای دانشگاه ها وجود داره . نمیشه اینقدر بی نظم باشه بگن هر کی اومد همون تعداد. مثلا اگه از ۵۰ نفر ۲۰ تا بیان بگن خب با ۲۰ تا کلاس تشکیل میدیم اگه ۴۰ تا بیان هم بگن خب با ۴۰ تا تشکیل میشه. جور در نمیاد.

دقیقا، اونایی که سراسری قبول میشن آزاد نمیرن،خیلیا هم قبول میشن نمیرن به هر دلیلی، صددرصد ظرفیتا تکمیل نیست ،مطمئنم تو همه واحدا

منم دقیقا همین نظر رو دارم . البته من از دانشگاه آزاد چیز زیادی نمی دونم و نظر من ممکنه به درد شما نخوره اما منطق همینی هست که شما میگید . مگر اینکه بخوان بی منطق عمل کنن Cool
ای بابا منکه با تراز 6410 اگه هوش پردیس قزوین میزدم قبول بودم حالا انصافه هیجا قبول نشم برم فردووووووووووس
خدایا آخه این چه حکمتیه چرا پردیس قزوین نزدم آخهههههههه
خدا منو بکشه راحت شم دووووووووست ندارم برم گرمیConfusedSadConfusedConfused
عزیز من ، منو چی میگی با 7300 موندم پشت هوش علوم تحقیقات . آخه مگه میشه با 600-700 تا تراز کمتر از من پارسال رفتن بعد من با رتبه 79 موندم پشت در.
آخه دوستان شبکه قزوین امسال 42 نفر برداشته که 20تا زن و 22 تا مرد پس یعنی همه رفتن ثبت نام کردن؟
من با تراز 6780 و رتبه 29 تو قبولی اصلی قبول شدم ع ت اراک اما نرفتم.اینم از وضع تکمیل ظرفیت.مطمئنم تکمیل ظرفیت بهمن همه شهرها میگیرن وایسادم واسه بهمن به امید خدااااااااااا
بچه ها چرا سایت روابط عمومی دانشگاه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در قسمت ارتباط با کارشناسان سیستم پرسش و پاسخ را برداشته فقط رهگیری پاسخ است

از بس همه اعتراض کردند فکر کنم اینطوری شده

(01 مهر 1392 08:33 ق.ظ)efatima نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها چرا سایت روابط عمومی دانشگاه

در قسمت ارتباط با کارشناسان سیستم پرسش و پاسخ را برداشته فقط رهگیری پاسخ است

از بس همه اعتراض کردند فکر کنم اینطوری شده
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع