تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من در دانشگاهی قبول شده ام ولی ثبت نام نکردم حالا که کارنامه نهایی را دیدم ، متوجه شدم که در اولویت های بعدی هم قبول می شدم با این وجود ایا راهی است که من برای اولویت های بعدی اقدام کنم؟
کسی نیست جواب بده ، خیلی ضروریه.
لطفا کسی می دونه جواب بده .
در بالای کارنامه نهایی نوشته "تغییر به اولویت های بعدی" و می گه با دانشگاه تماس بگیرید ولی اونها هم نمی دونن.
کسی هست این مورد رو بدونه.
دوست عزیز منم می خواستم مثل شما به الویت پایین ترم تغییر رشته بدم کلی هم پیگیری کردم دانشگاهی که قبول شدم گفتن اصلا امکان پذیر نیست بلکه ممنوع هم هست سنجش این اطلاعیه رو زده دانشگاهارو تو دردسر انداخته
آخرشم کارمند اموزش گفت اگه یه پارتی خیلی بزرگ تو سنجش داری برو نامه بیار و کدرشته قبولیتو تغییر بده دست دانشگاه نیست
سوال :
من در نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده ام آیا می توانم به اولویتهای بعدی تغییر رشته بدهم؟ تطبیق واحد به چه صورتی است؟

پاسخ :
از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.لازم به ذکر است تغییر رشته جابجایی و انتقال به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نیست و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود.

منبع : سیستم پرسش و پاسخ سایت سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع