تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سایت فراخوان جذب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خبر مرتبط با سوال شما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همونطور که خانم انرژی گفتند شروع فراخوان تکمیلی جذب از ۱۵ مهر ماه هست
مهلت تعیین اولویت جذب هیئت علمی تا پایان مهر ماه
در بخش دوم این ارسال خبرش اومده :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوستان من سری پیش ثبت نام کردم ولی پول واریز نکردم. الان میتونم واریز کنم و تعیین اولویت کنم؟
تو خود سایت معلوم نیس باید کجا برم و پول واریز کنم.
در قسمت سمت چپ ورود به سامانه رو بزنید بعد یه لینک برای پرداخت الکترونیک داره.

از اینجا هم می شه

دوستان من روز 4 شنبه پول رو واریز کردم و شناسه هم بهم داد.
از دیروز که میرم تو سایت جذب سنجش برای تعیین اولویت تو صفحه اولش که برام زده "بدون هزینه" یعنی پولی پرداخت نشده و برای تعیین اولویتها هم میگه شما پول پرداخت نکردی و نمی تونی تعیین اولویت کنی.
چه کنم؟؟
(27 مهر 1392 04:36 ب.ظ)sepid نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من روز ۴ شنبه پول رو واریز کردم و شناسه هم بهم داد.
از دیروز که میرم تو سایت جذب سنجش برای تعیین اولویت تو صفحه اولش که برام زده "بدون هزینه" یعنی پولی پرداخت نشده و برای تعیین اولویتها هم میگه شما پول پرداخت نکردی و نمی تونی تعیین اولویت کنی.
چه کنم؟؟

فکر کنم یه جا زده بود که اگر بعد از یه ساعت خاصی حالا دقیق یادم نیست فکر کنم 72 ساعت بود، پول ریختید ولی تو حسابتون نیست باید با بانک چک کنید به نظرم.
باز اطلاعیه ها و اینا رو یه نگاه بندازید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع