تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه تکمیل ظرفیت اول (مهرماه) دانشگاه آزاد سال 92 (مجموعه مهندسی کامپیوتر)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

با توجه به اعلام مرکز آزمون ، فردا یکشنبه مورخ 14/07/92 ساعت 14 نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اعلام می شود .

لطفاً دوستان بعد از اعلام نتایج کارنامه های خود را در این تاپیک قرار دهند تا سال های بعد برای دوستان کنکوری مفید واقع شود .

لطفاً در صورت امکان هم کارنامه اولیه هم کارنامه تکمیل ظرفیت را ضمیمه کنید تا رتبه و تراز مقایسه شود .

این تاپیک مختص مجموعه مهندسی کامپیوتر می باشد .

دیدن این تاپیک هم خالی از لطف نیست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
اینم از کارنامه ما

اما واقعاً متاسفم برای مرکز آزمون به دلیل :

1 - اصلاً تراز ها پایین نیومدن همون تراز هایی هست که در نوبت اول اعلام کرده بودند .

2 - چون من در ساعات اولیه ثبت نام کرده بودم فکس زدم و گفتم که واحد سپیدان را درج کنند در انتخابم که گفتن درج شد و شماره ثبت هم بهم دادن اما در کمال تعجب دیدم در کارنامه ام لحاظ نشده و همون انتخاب های قبلی را بررسی کردند .

3 - واحد قشم شهریه هاش عین دیگر واحد ها هست ؟ (در اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سوال شد.)
تراز ها طبق اون چیزی که فک میکردیم پایین نیومده
امسال در تکمیل اول ترازها نسبت به پارسال تکمیل اول اومده پایین تر
یه کارنامه از تکمیل اول ۱۳۹۱ و یکی از ۱۳۹۲ میزارم

[/img]

[/img]

برادر / خواهر گرامی منظور ما تعداد کاهش نمره کل نسبت به کارنامه اولیه است .

امسال کارنامه اول تراز واحد یزد 5800 بود و در تکمیل ظرفیت شده 5592

واحد میبد بدون تغییر بوده (یعنی در تکمیل ظرفیت 0 نمره اومده پایین و بدون تغییر بوده)

واحد خمین بدون تغییر بوده (یعنی در تکمیل ظرفیت 0 نمره اومده پایین و بدون تغییر بوده)
سلام
از دوستان کسی نیست تکمیل اول شبکه آشتیان قبول شده یا شرکت کرده باشه تا کارنامش رو ببینیم؟
لینک مرجع