تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تکمیل ظرفیت بهمنی در راه است...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با ایجاد رشته جدید کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان موافقت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا - حسین عجم نوروزی افزود: با ایجاد رشته جدید کارشناسی ارشد معماری تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به ۱۶ رشته افزایش یافت.

وی ادامه داد: اسامی پذیرفته شدگان این رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در بهمن ماه اعلام می­‌گردد.

عجم نوروزی اظهارکرد: در سال تحصیلی جاری این دانشگاه در رشته­های جدید دکتری زراعت، کارشناسی ارشد عمران سازه، فیتوشیمی، شیمی کاربردی، بیماری شناسی گیاهی، ادبیات پایداری، ریاضی محض و کارشناسی مهندسی مکانیک، کامپیوتر ۱و نرم افزار، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی علوم زیستی، کارشناسی باستان شناسی، دانشجو خواهد داشت.

با توجه به این خبر که از منبع موثقی مثل ایسنا نقل شده،می شه گفت احتمال وجود داشتن تکمیل ظرفیت برای رشته های دیگر هم مثل کامپیوتر،به یقین تبدیل شد.منتها باید دید آیا تکمیل ظرفیت بهمن ماه هم مثل مهرماه فقط مختص واحدهایی هست که برای اولین بار یک رشته را آوردند یا همه ی واحدهای دانشگاه آزاد!؟
خدا کنه همه ی واحد ها تکمیل بهمن دانشجو بگیرند
(14 مهر 1392 12:11 ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]خدا کنه همه ی واحد ها تکمیل بهمن دانشجو بگیرند

انشاا... Smile
انشاءالله همه واحد ها تکمیل بهمن برمیدارن .
توکل بخدا .
دوستان اینکه دانشگاه آزاد بهمن تکمیل ظرفیت بگیره خیلی خوبه اما:
2 تا نکته اینجا وجود داره:
1- آیا همه دانشگاهها(پردیس و واحد آزاد) ظرفیت ارائه میدن یا بازم مثل مرحله اول میشه؟؟؟
2- و اینکه تراز واحدها و پردیس های آزاد چقدر پایین میاد(یعنی اونقدری پایین میارن که اکثر بچه ها قبول بشن)؟؟؟
اینها همه ابهاماتی هست که وجود داره؟!
الان من کیش قبول شدم. می تونم وایستم بهمن تکمیل ظرفیت شرکت کنم واسه واحدای دیگه که اینبار نبودن؟
ما که امیدمون به بهمن
(14 مهر 1392 06:48 ب.ظ)fatima7342 نوشته شده توسط: [ -> ]ما که امیدمون به بهمن

منم که فعلا دفترچه خدمتمو پست می کنم.خیلی ناراحتم.خداکنه تکمیل بهمن باشه.
توکل بر خدا
متاسفانه قبول نشدم
به این متنی که من سئوال از خود سایت آزمون پرسیدم دقت کنید خیلی تابلو داره میگه بهمن تکمیل ظرفیت هست و واحد ها بر اساس نیاز دانشجو میگیرن خو معلومه که همه واحدها نیاز به دانشجو دارن و میگیرن.
به متن سئوال و پاسخ دقت کنید

سیستم پرسش و پاسخ
xxxxxxxxx : تکمیل ظرفیت بهمن

با سلام اینجانب در قبولی مرحله اول (۱۴ شهریور) دانشگاه ع ت مرکزی قبول شدم اما به دلیل دوری مسیر ثبت نام نکردم مجددا در تکمیل ظرفیت مهرماه باز به دلیل دوری شهرهای ارائه شده واسم مقدور نبود ثبت نام کنم. سئوال ۱: تکمیل ظرفیت بهمن وجود دارد؟ و میتوان در تکمیل ظرفیت بهمن با شرایطی که بالا ذکر شد ثبت نام کنم؟ سئوال ۲: در صورتی که تکمیل طرفیت بهمن وجود داشت ، آیا تمامی شهرها موجود در دفترچه اعلام نیاز میشوند یا مثل تکمیل ظرفیت مهرماه شهرها محدود هستند؟ با تشکر و خسته نباشید به تمامی مسئولین عزیز

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴

تکمیل ظرفیت دوم ارشد بهمن ماه براساس اعلام نیاز واحدها اطلاع رسانی میشود اخبار این سایت را پیگیری کنید همان زمان اطلاع رسانی خواهد شد /
دوستان قبول شده تو تکمیل ظرفیت مهلت ثبت نام تا کی هست؟
(16 مهر 1392 02:08 ق.ظ)genius نوشته شده توسط: [ -> ]به این متنی که من سئوال از خود سایت آزمون پرسیدم دقت کنید خیلی تابلو داره میگه بهمن تکمیل ظرفیت هست و واحد ها بر اساس نیاز دانشجو میگیرن خو معلومه که همه واحدها نیاز به دانشجو دارن و میگیرن.
به متن سئوال و پاسخ دقت کنید

سیستم پرسش و پاسخ
xxxxxxxxx : تکمیل ظرفیت بهمن

با سلام اینجانب در قبولی مرحله اول (۱۴ شهریور) دانشگاه ع ت مرکزی قبول شدم اما به دلیل دوری مسیر ثبت نام نکردم مجددا در تکمیل ظرفیت مهرماه باز به دلیل دوری شهرهای ارائه شده واسم مقدور نبود ثبت نام کنم. سئوال ۱: تکمیل ظرفیت بهمن وجود دارد؟ و میتوان در تکمیل ظرفیت بهمن با شرایطی که بالا ذکر شد ثبت نام کنم؟ سئوال ۲: در صورتی که تکمیل طرفیت بهمن وجود داشت ، آیا تمامی شهرها موجود در دفترچه اعلام نیاز میشوند یا مثل تکمیل ظرفیت مهرماه شهرها محدود هستند؟ با تشکر و خسته نباشید به تمامی مسئولین عزیز

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴

تکمیل ظرفیت دوم ارشد بهمن ماه براساس اعلام نیاز واحدها اطلاع رسانی میشود اخبار این سایت را پیگیری کنید همان زمان اطلاع رسانی خواهد شد /

می کشن آدمو تا جواب بدن آخرشم اینجوری جواب مبدن..
(16 مهر 1392 12:05 ب.ظ)gzara64@gmail.com نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان قبول شده تو تکمیل ظرفیت مهلت ثبت نام تا کی هست؟
والا تو خبرها که من خوندم ننوشته بود تا کی اما نوشته بود فردای روز اعلام نتایج به واحد دانشگاهی مراجعه کنند
اما نرمش اینه که به از واحد دانشگاهیتون جویا بشید چون حتی ممکنه زمان شروع ثبت نامشون هم مثل هم نباشه
باز خبری دیدم اطلاع می دم Smile
پارسال زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن،در کارنامه بعضی از افراد جلوی نتیجه نوشته بود: (ذخیره).
خیلی از افرادی که جلوی نتیجشون ذخیره نوشته بود با مرکز آزمون تماس گرفتند که ذخیره چه مفهومی داره و مرکز هم گفت ذخیره ها هم قبول محسوب می شن و می تونند برن واحدی که براشون نوشته ذخیره ثبت نام کنند.

حالا سوال من اینجاست که مثلا اگر در کارنامه یک نفر تراز آخرین فرد قبول واحد مثلا اراک نوشته باشه 5800 و جلوی نتیجه هم نوشته باشه قبول و تراز فرد قبول شده هم مثلا 5820 باشه،آیا یک فرد دیگری هم که جلوی نتیجش در انتخاب واحد اراک نوشته ذخیره،هم تراز آخرین فرد قبول همون 5800 بوده یا اصلا اینکه جلوی اسم کسانی که ذخیره اعلام شدن تراز آخرین فرد قبول درج نشده؟
یعنی ممکنه کسانی که ذخیره اعلام شدن ترازشون از تراز آخرین فرد قبول کمتر بوده باشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع